TEK GECELİK İLİŞKİ SONRASI

Estrogenolit Hap
HAYIR, ARAMAYACAK!
Öncelikle böyle bir şey yaşamayı tercih ettiyseniz, bazı gerçekleri göz önünde bulundurmalısınız. Tek gecelik ilişkinin de bir raconu var çünkü. Adı üzerinde ‘tek gecelik.’ Öncesi yok… Sonrası da büyük ihtimalle yok. Kendinizi kandırmayın; sizi aramayacak. Diyelim ki aradı; bunun ciddi bir ilişki olma ihtimali yok denecek kadar az. İki taraftan biri suç mahallini terk ettikten sonra hayat eskisi gibi devam edecek. Hiç yaşanmamış gibi… Bu kötü bir şey mi peki? Tamamen karakterinize bağlı. Bunu kaldıramayacağınızı düşünüyorsanız yatak odasının kapısından girerken iki kere düşünün. Tabii olay mahallinin yatak odası olmama ihtimali de yüksek, o ayrı bir konu.‘Ben bunu dert etmem, bu çılgınlığa sonuna kadar varım, diğer adım adrenalin’ diyenler ise önden buyurun.
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
OLDU VE BİTTİ!
Eğer tek gecelik bir ilişki yaşadıysanız, sonrasında yaşadığınız şeyi unutmaya, silmeye kalkmanız da çok normal bir durum değil. Psikolog Tuğba Kaplanhan, “Bunu yaşadıktan sonra tümden bir reddediş, kişinin kendi ihtiyaçlarının zeminine inememesine neden olur. Yaşanılan ‘tek gecelerin’ en derinde sizin hangi ihtiyacınızı karşıladığına odaklanmalısınız. Öylesine bir geceydi demek, sadece geçiştirme olacak.”
Aynı zamanda bunu sık sık tekrarlamanız, her gece başka bir vücuda kendinizi bırakmanız da normal değil. Bu durum size kendinizle ilgili bir şeyler anlatıyor olabilir. Örneğin, baş edilemeyen çok derin bir yalnızlık korkusu, ‘sana ihtiyacım var’ diyememek, tatmin olamayan duygusal açlık, narsistik bir duruşla kimseyi ‘iyi’ bulamamak, geçmişte yaşanmış muhtemel bir ihanetin rövanşı… Hangisi? Bulun ve kendinizle hesaplaşın.
Estrogenolit Hap

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.