TAOCU SEKS

Estrogenolit Hap
TAOCU SEKS NE DEMEKTİR?
Taocu sevişme sanatı olarak da bilinen bu seks türünün aslında geçmişi çok öncelere dayanıyor ve neredeyse yüzyıllardır insanlar tarafından tercih ediliyor. Hatta eski Çin’de cinselliğin temelini oluşturan anlayışa bu isim veriliyor. Hem yüzyıllar boyunca uygulanan hem de işlevselliği ile üzerinde çeşitli araştırmalar yapılan bu yöntem, kadının ve erkeğin orgazm olma konusundaki farklılıklarına odaklanıyor. Bu teknik eski Çin’de cinsellik öğretilerinin temelini oluşturuyor ve şimdiki Batı’nın erotizm ve cinsellik anlayışına ile neredeyse taban tabana zıt. Üstelik bu felsefe uzun ve sağlıklı yaşamı da temel alıyor
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
Taocu Seksin Amacı Nedir?
İki bin sene öncesine dayanan bu cinsel yaşam felsefesinin temel amacı hissetmek ve orgazmı olabildiği kadar uzun kılmak. Bu taocu sekste kadın Yin, erkek de Yang olarak temsil ediliyor. Böylece cinsel arzusu ve isteği çok hızlı bir şekilde artan Yang ile cinsel isteğinin ve hazzının artması biraz vakit alan Yin arasındaki uyumun sağlanması amaçlanıyor. Yani bu uyumun sağlanması sürecinde arayışla beraber sevişme de mümkün olduğu kadar uzun kılınıyor.
Özellikle bu felsefeye göre Yin ile Yang yani kadın ve erkek birbirini tanımak konusunda fazla aceleci davranmıyor. Bu yüzden de birbirlerine dokunuyorlar ve birbirlerini izliyorlar. Erkek çabuk boşalmış olsa dahi bazı yöntemleri uygulayarak daha geç doyuma ulaşan kadın uyum sağlamaya çalışıyor. Bu sayede de bunları yaparken erkek bir yandan boşalmadan da orgazma ulaşabiliyor.
Estrogenolit Hap

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.