Tahrik Etmek İçin Dokunmanıza Gerek Yok

Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap

Eşinizi ya da partnerinizi baştan çıkarmak istiyorsanız ille de ona dokunmanız, temas etmeniz gerekmez. Dudaklarınızdan dökülen kelimeler, erotik fısıltılar, çağıran bakışlar da sizi dünyanın en seksi kadını yapabilir bir anda. Nasıl konuşacağınızı biliyor olmanız, ses tonunuz ve özenle seçilmiş cümleler bu konuda size yardımcı olacaktır.

Eğer    eşinizi ya da partnerinizi etkilemek ve ona temas etmeden baştan çıkarmak istiyorsanız yapmanız şeylerle ilgili öznerilerimiz…

İşte size altın değerinde ip uçları…

  • Flört ederken en garanti yol dokunmaktır tabi ki biliyoruz. Ama bunun yerine davetkar bakışlar ve erotik sözcüklerle de iletişime geçip eşinizi ya da partnerinizi baştan çıkarabilirsiniz.
  • Eşinizi ya da partnerinizi baştan çıkaracak sorular sorarak veya iltifatlar ederek size olan ilgisini bambaşka bir hale dönüştürebilirsiniz. Bir anda dikkati her zamankinden farklı çekmeyi başarabilirsiniz.
  • Göz teması çok önemlidir. Gözleriniz kendinize olan güveninizi, ona olan ilginizi ve içinizden geçenlerin aynası olabilir. Hiç konuşmadan ondan gözlerinizi kaçırmadan cezp edici bakışlar atarak onu etkileyebilirsiniz. Davetkar bakışlar erkekleri her zaman yoldan çıkarır.
  • Eğer karşınızdaki erkeği tahrik ederek ilgisini üzerinize çekmek istiyorsanız o zaman onunla birlikte gülün. O kahkaha atıyorsa sizde atın. Yapılan araştırmalar birlikte gülen bir kadın ve erkeğin birbirlerine karşı bakış açılarının farklılaştığını söylüyor. Uzmanlar yanılıyor olamaz değil mi?
  • Eş yada partnerinize olumlu olumsuz eksik veya fazla her şeyinizi anlatmayın. Biraz gizemlilik sizi daha çekici kılacaktır. Gizemli olmak, her aradığında telefona çıkmamak veya her sorduğu soruya olduğu gibi cevap vermemek de sizi son derece çekici yapabilir. Hakkınızda her tür detayı bilmesi sizi zaman içinde sıradanlaştırabilir.
  • Utangaçlığı bir kenara atın ve kelimelerin gücüne güvenin. Özellikle de mesajlaşırken ona erotik cümleler kurmaktan kendinizi alıkoymayın.

İyi eğlenceler…

Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.