Sürtünerek İlişkiye Nasıl Girilir?

Estrogenolit Hap
Gençlerimizin sık sık kullandığı yöntemlerden bir tanesi sürtünerek cinsel ilişkiye girmeleridir. Sürtünerek cinsel ilişki, ilişkilerini ileri boyutta yaşayamayan bireylerin de kullandığı yöntemlerden bir tanesidir. Toplumumuz ne kadar muhafazakâr olursa olsun sürtünerek cinsel ilişki yöntemi en sık kullanılan yöntemdir.
Sürtünerek Cinsel İlişki Pozisyonları
Sürtünerek cinsel ilişki de kendi arasında kollara ayrılmaktadır, kıyafet üzerinden sürtünerek cinsel ilişki, iç çamaşırı üzerinden sürtünerek cinsel ilişki, taraflardan birinin çıplak diğerinin iç çamaşırlı olarak sürtünerek cinsel ilişki yaşadıkları bilinir.
Sürtünerek cinsel ilişkilerden başlangıç aşaması da diyebileceğimiz kıyafet üzerinden cinsel ilişki. Bu davranışta bulunan bireyler genellikle biraz daha dar ve hissettiren kıyafetler giymeyi tercih ederler. Genellikle tayt giyen kadın eşini daha fazla hissedecektir. Bu şartlar altında veya üstünde yapılan ilişkiye kıyafetli sürtünerek cinsel ilişki denir.
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
İç çamaşırı Üzerinden Sürtünerek Cinsel İlişki
İç çamaşırı üzerinden sürtünerek cinsel ilişki, bu tür sürtünerek cinsel ilişkinin ikinci aşaması diyebiliriz. Daha önce muhtemelen kıyafetle sürtünerek cinsel ilişki deneyen ve bundan zevk alan çiftimiz biraz daha fazla birbirini hissetmek adına ve güvenli olduğunu düşündükleri için iç çamaşırları üzerinden birbirlerini tatmin etme yoluna girerler. Bu şekilde iç çamaşırı ile sürtünerek cinsel ilişki yaşamaya başlarlar.
Sürtünerek cinsel ilişki iç çamaşırları üzerinden de belli bir zaman sonra sıkacak bir diğer basamak olan taraflardan birinin çıplak diğerinin iç çamaşırı ile olan sürtünerek cinsel ilişki yolunu seçerler. İç çamaşırlı olan genelde kadın olur nedense hep. Kadın biraz daha temkinli yaklaştığından olsa gerek. Bu şekilde sürtünerek cinsel ilişki yaşayan çiftimiz artık dayanamaz ve birbirlerine artan güvenden dolayı çıplak bir şekilde sürtünerek cinsel ilişki yaşamaya başlamaya karar verirler.
Çıplak Sürtünerek Cinsel İlişki
Sürtünerek cinsel ilişkinin zirvesi diyebileceğimiz çıplak sürtünerek cinsel ilişki iki taraf için de dayanılması zor olan bir eylem olsa gerek. Zaten bu basamağın diğer sorusu bakireyken hamile kalınır mı sorusudur. Bu ikisi birbiriyle kardeştirler.
Estrogenolit Hap

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.