SEVGİ VE ŞEHVET

Estrogenolit Hap
Seks yapmak; rahatlamış ve gevşemiş bir halde, sevişmenin ve dokunmanın verdiği hazza ve hissetmeye odaklanarak, herhangi bir performans hedefi koymadan, zamandan koparak, yavaş, ritmik ve uyumlu bir şekilde salınarak, haz alıp, haz verebilme, ruhu ve bedeni bir armağan gibi paylaşabilme, kimseyi tatmin etme zorlantısı olmadan, ne olursa olsun bir şekilde boşalıp, orgazm olabilme bilim ve sanatıdır. Tangoya benzettiğim bu sanatın özü, tutkuyla sarılmaya, zarafete ve yaratıcılığa dayanan şehvetin, sevginin ve aşkın dansıdır. Seksin birinci aşaması manevi boşalma’dır. Manevi boşalma iki alt başlıktan oluşur, bunlar erotizm ve romantizm’dir. Erkeğin partnerinin manevi boşalmasını sağlayabilmesinin birçok yolu vardır ama bunların en iyi 7 yolu şöyledir: (1) aşkla dokunmak, (2) ilgiyle dinlemek, (3) birlikte kaliteli vakit geçirmek, (4) onu hayatının merkezine almak ve biricik kılmak, (5) romantizm sunmak, (6) aşkla arzulamak, (7) düzenli ve güvenli bir yaşam sunmak. Kadının partnerinin manevi boşalmasını sağlayabilmesinin birçok yolunun en iyi 7 tanesi ise şöyledir: (1) yaptıklarını ve başarılarını fark edip takdir etmek, (2) performansını överek erkekliğini onaylamak, (3) varlığına ve sunduklarına “ihtiyaç” duymak, (4) erotizm sunmak, (5) aşkla hizmet davranışlarında bulunmak, (6) mutlu etmeyi başardığını ona gülümseyerek göstermek,
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
(7) yalnız kalma ihtiyacına saygı göstermek. Seksin ikinci aşaması ise cinsel boşalma’dır. Cinsel boşalma aşaması ise 5 alt başlıktan oluşur: (1) cinsel istek, (2) cinsel uyarılma (erkekte ereksiyon, kadında ıslanma, sulanma klitorisin sertleşmesi ve kabarması şeklinde bedensel uyarılma ve cinsel heyecan, cinsel coşku, romantizm ve erotizmin yoğunlaşması gibi ruhsal uyarılma), (3) plato (zevkli düzlük), (4) boşalma/orgazm, (5) çözülme. Kadın sekse sevgi ile erkek sekse şehvet ile hazırlanır. Yatak odasına giden süreçte, kadın erkeğe şehvet ve erotizm sunar, erkek kadına sevgisini esirgemez ve romantik davranırsa erotizmin ve romantizmin dansı başlar.

SEVGİ VE ŞEHVET… Şehvet denince akla herkeste olmayan olağandışı bir cinsel enerji ya da aşırı veya önüne geçilemez cinsel istek fazlalığı gelir. Oysa şehvet yakın, samimi bir sevgiden öte, partnerlerin birbirlerine duyduğu, onları zamanın ve mekânın ötesine taşıyacak kadar de¬rin arzu ve özlemdir. Şehvet bir haz döngüsüdür ve sevgiden çok daha güçlüdür. Şehvet heyecanlı ve karşı konulmazdır. Sevgi sıcaktır, şehvet ise yakıcıdır. Sevgi paylaşmak, şehvet ise fethetmektir. Şehvet kadın ve erkek arasındaki çekimin kaynağıdır. Kadın ve erkek birbirlerineruhlarının özünü gördükleri için değil, şehvet duydukları için âşık olurlar, sevgi sonradan gelir. Yani şehvet sevginin ateşleyicisidir. İlişkilerde kadınlar yalnızca sevgi aramazlar. Bir kadın partnerinin onu arzulamasını, ona şehvet duyumasını ister. Kadın arzuya tepki verir. Bu yüzden, partnerinin yalnızca sevgisi yetmez, arzu ve şehvetle onu istemesine ihtiyaç duyar. Erkek içinde durum benzerdir. O da kendisine anne gibi şefkat gösteren bir kadın değil, şehvetli bir âşık ister.
Estrogenolit Hap

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.