SEKSTE MÜKEMMEL UYUM!

Estrogenolit Hap

İş akıl vermeye gelince sizden iyisi yok ama yatağa girince ahkam kesen o akıl hocasından eser yok mu? Galiba yorganın altında kaybettiğiniz akıl hocasını aramak yerine yatakta mükemmel olmanın yollarını arasanız çok daha iyi olacak… Aksi takdirde akıl verdiğiniz herkes mutlu olurken siz karalar bağlayacaksınız…
Yatakta Cool Olun!
Yatakta ‘cool’ olmanın, her şeyi biliyor gibi davranmanın bir avantaj olduğunu düşünüyorsanız kalenize ilk gol atıldı demektir. Çünkü yatakta profesyonel değil amatör olmak çok daha avantajlı. Eğer hiçbir şey bilmeyen bir amatör gibi yeni şeyler keşfetmeye çalışırsanız tahmin ettiğinizden çok daha iyi anlar yaşarsınız. Örneğin ‘ben bunu sevmiyorum’ diye denemediğiniz bir pozisyon, partnerinizin isteğini yerine getirmemek olur ki; belki daha önce deneyip zevk almadığınız bir şeyden yeni partnerinizle zevk alma şansını yitirirsiniz. Ayrıca her şeyi bildiğinizi sanmak yeni şeyleri keşfetmeye engel olur.
Detayları Sakın Unutmayın!
Bir şeyi yapmak istemediğini söylemeden önce o şeyi yapmayı en az üç defa denemelisin. Ancak o zaman kesinlikle zevk almayacağından emin olabilirsin!

 Alışkanlıklarınıza Dikkat Edin!
Sevgilinizle ilk beraber olduğunuz andan geriye ‘harikaydı’ cümlesi kalsa da; ilk heyecanla çoğu anı hatırlayamazsınız. Bir ilişki oturduğunda, birlikte uyumaya başladığınızda ise cinsellik de farklı bir boyuta taşınır. Çünkü işin içine güçlü duygular da eklenir. Sıradanlıkla beraber istekler de aktarılmaya başlandıkça çok daha mutlu olacağınıza emin olabilirsiniz.
Aşk Olmadan Asla Olmaz!
Yatakta mutlu mu olmak istiyorsunuz? O zaman aslında cevap çok net; sevdiğiniz erkekle birlikte olun. Çünkü karşınızdakine güçlü duygular hissettiğiniz sürece mutlu olmama gibi bir durum da söz konusu olmaz. Tek gecelik bir ilişki yaşayıp, mutlu olduğunuz da olmuştur belki fakat her zaman mutlu olmayı seçecekseniz o zaman bu kuralı aklınızın bir yerinde muhafaza etmelisiniz.

Değişim ve Yenilik Her Daim İyidir!
Alıştıkça daha mutlu olursunuz dediysek her zaman aynı yerde, aynı günde, aynı şekilde mutlu olursunuz demedik. Rutine bağlamak yerine farklı heyecanlar yaşamak iki taraf için de heyecanı artırır. Böylece karşı tarafı daha fazla arzu eder ve daha mutlu olursunuz.

Estrogenolit Hap

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.