SEKSTE ALTI ALTIN KURAL

Estrogenolit
Konuşun
Eğer seks ile ilgili aklınızda takılan herhangi bir korku kaygı var ise bunu önce partnerinizle paylaşmalısınız. Aradaki gerginlik mutlaka hissedilecek ve kişilerin aklının bulanmasına neden olarak seksin kalitesini azaltacaktır. Bu nedenden dolayı çiftler hem kendisi ile ilgili sorunları hem de karşıdaki kişinin isteklerini öğrenmek için mutlaka konuşmaları gerekmektedir. Ancak bu öğrenici bir tavırda olmalıdır. Aksi halde seks sırasında olan bu konuşmalar oldukça yanlış algılanabilir ve yorumlanabilir.
İdeal Ortam
İdeal ortamı ancak sizler zevklerinize göre ayarlayabilirsiniz. Bu sevdiğinizi bir müzik olabilir ya da mum ışığı ile yakalayacağınız loş bir ambiyans olabilir. Sizi sakinleştirecek, huzur verecek objelerin ya da kokuların bulunması sekse odaklanmanızı sağlayacaktır. Enerjinizin yüksek olması sekse de yansıyarak sizlerin daha mutlu bir cinsel hayatınızın oluşmasında yardımcı olacaktır.
Estrogenolit
Dokunun
İki taraflı olarak da bu korkularınızı yenerken birbirinize yardımcı olmalı ve seks esnasında karşı tarafın bedenini keşfetmek adına küçük dokunuşlar, kişiye kendini daha ilgili davrandığınızı hissetmenize neden olarak mutlu edecektir. Bu hem aranızdaki sevgi ve güven bağının artmasına neden olacak hem de kişinin bu korkularının yenmesinde de fayda olacaktı
Güvenin
Eğer mükemmel bir seks hayatı istiyorsanız mutlaka partnerinize güven duymak ve aynı zamanda güven vermek durumundasınız. Aksi halde aranızdaki gerginlik ve kuşkucu yaklaşım zaman içerisinde sizlerin birbirine olan saygısını yitirmeye neden olacak ve olayı sadece birleşmek olarak görmenize neden olacaktır. Bu da mutsuz bir seks hayatı demektir.
Konsantre Olmak Önemli
Her faaliyette olduğu gibi seks konusunda da stres olumsuz etki göstermektedir. Bu da doğal olarak kalitenin düşmesine neden olacaktır. Eğer kişi olabildiğince günlük işleri bir kenara bırakır ve sadece o an partnerine odaklanırsa daha mutlu bir seks hayatı kişiyi bekliyor olacaktır. Eğer seks esnasında başka düşünceler ile meşgul olursanız partneriniz her ne kadar bu konuda size yardımcı olsa da sizler haz alma oranınızı bu şekilde düşürebilirsiniz. Ve boşalma konusunda da doğru zamanlamayı ayarlayamayabilirsiniz. Bu nedenden dolayı olabildiğince konsantre bir şekilde birlikte olmanızda fayda olacaktır
Estrogenolit

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.