SEKSİN DAHA UZUN SÜRMESİ NASIL SAĞLANIR?

Estrogenolit Hap
– Seks öncesinde rahatlayın ve pozitif olun. Erken boşalma, fiziksel bir sorun olduğu kadar psikolojik bir sorundur da. Kendinizi cinsel açıdan yetersiz biri olarak görmekten vazgeçin. Sekste kendine güven duymak, öz saygısını kaybetmemek ve korkmak ya da kendinden şüphe etmek yerine pozitif bir tutum sergilemek hem siz hem de eşiniz için fark yaratabilir

– Mastürbasyon son derece sağlıklı ve doğaldır. Düzenli olarak yapılması dayanıklı olmanızı sağlar, erken boşalmayı engeller, hatta stresi yok eder. Ayrıca, kendinizle ne kadar fazla zaman geçirirseniz, vücudunuzu o kadar iyi tanırsınız ve uyarıldığınızı kolayca anlarsınız. Bu şekilde, seks esnasında ne zaman yavaşlamanız ya da pozisyon değiştirmeniz gerektiğini bilirsiniz.

– Monogam bir ilişki yataktaki performansınızı iyileştirmenin harika bir yoludur. Bir kişiyle ne kadar fazla zaman geçirirseniz, seks esnasında o kadar rahat olur ve kendinize o kadar çok güvenirsiniz.
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
– Sık sık pozisyon değiştirin. Bu şekilde dikkatiniz dağılabilir. Ayrıca, farklı pozisyonlar keşfetmek seksi daha heyecanlı hale getirebilir ve partnerlerin her ikisinin de tatmin olmasını sağlar.

– Eğer seks esnasında çok uyarıldığınızı fark ederseniz, okul veya iş gibi tamamen farklı bir şey düşünerek dikkatinizi dağıtmaya çalışın. Dikkatinizi geçici olarak dağıtmak rahatlamanıza ve yavaşlamanıza yardımcı olabilir.

– Yavaş, derin nefes alın. Pek çok erkek, seks esnasında yavaş ve derin nefes almanın seksin daha uzun sürmesine yardımcı olabildiğini fark ediyor. Bunun nedeni, nefes almanın rahatlamamızı sağlıyor olması olabilir. Karnınızdan derin nefes almaya çalışın. İçinize havanın dolduğunu hissedin. Nefesinizi yavaşça vermeden önce iki üç saniye tutmak da yardımcı olabilir. Bunun, sakinleştirici bir etkisi olabilir.

– Kontrolü elinde tutan kişi, genellikle en fazla zevk alandır. Kontrolü partnerinize vermek, hissettiğiniz hassasiyeti biraz azaltmaya yardımcı olabilir.
Estrogenolit Hap

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.