SEKSİ OLMAK İÇİN ÖNERİLER

Estrogenolit Hap
Banyo Keyfi Yapın
Banyo yaparak gün içinde yüklendiğimiz tüm negatif enerji, yorgunluk ve stresi atarız. Birde bunu küvet keyfi ile taçlandırmayı deneyin. Haftada bir defa sıcak su ve aromatik yağlar ekleyerek bol köpüklü bir su hazırlayın. Bu ortama kokulu mumlar ve hafif bir müzik ekleyin ve küvete girin.
Mümkünse en az 1 saat süre ile küvette kalın. Bu süre içinde düşünmeye ve hayal etmeye çalışın. Ayrıca kendinize ufak dokunuşlar ile masaj yapmayı da ihmal etmeyin. Bu durumu rutin haline getirdikten kısa süre sonra kendinizi çok daha seksi hissedeceğinizi garanti ediyoruz.
Dans Edin
Dans etmek insanın iç sıkıntısını giderir ve kötü enerjiyi dışarı atar. İsterseniz bir dans grubuna üye olarak dilerseniz de evinizde müzik eşliğinde rahatlayana kadar dans edin. Vücudun ve seksiliğin daha ön plana çıktığı Latin danslarını tercih etmeniz halinde kendinizi çok daha seksi hissedeceksiniz. Mutlaka bir partnerden yardım alarak dansınıza heyecan katın.
Çıplak Uyumaya Dikkat Edin
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
İlk söylendiğinde oldukça cesur bir yöntem olsa da kendinizi seksi hissetmenin en etkili yollarından biri de çıplak uyuma. Duştan çıktıktan sonra bir nemlendirici ile tüm vücudunuzu nemlendirin. Daha sonra hiçbir şey giymeden yatağa geçin ve uyumaya çalışın. Vücudunuzun kendine has kokusu ve ısısı yumuşak yatak ile birleşince çok huzurlu bir uyku uyursunuz. Sabah kalktığınızda ise kendiniz oldukça seksi hissedeceğiniz kesindir.
Orgazm Olmaya Çalışın
Çift olarak veya yalnız olarak fark etmeksizin orgazm olmak kişinin kendini seksi hissetmesinin en iyi yollarından biridir. Bildiğiniz gibi orgazm hem bedensel hem de ruhsal bir rahatlama biçimidir. Orgazm sonrasında kişide seratonin denilen mutluluk hormonu salgılanır. Kişi hem vücutsal bir rahatlama hissederken hem de mutlu olur. Eğer çiftseniz cinsel ilişkinizi renklendirerek orgazm olma şansınız arttırırsınız. Eğer tek kişiyseniz de, mastürbasyon yaparak güçlü orgazmlar yaşayabilirsiniz.
Estrogenolit Hap

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.