SEKS HAYATINI BİTİREN HASTALIKLAR

Estrogenolit Hap
Seks hayatınızda sürekli olarak problemler yaşıyorsanız birazdan vereceğimiz hastalıklardan birine sahip olabilirsiniz.

İşte seks hayatınızın sorunlu geçmesine ve zamanla bitmesine neden olacak hastalıklar.
Genital bölgede enfeksiyon
Cinsel ilişki sırasında genital bölgede ağrı hissediyorsanız bunun nedeni o bölgede oluşan enfeksiyonlar olabilir. Bu durumu genital bölge de sürekli meydana gelen kaşıntı hissinden anlayabilirsiniz.
Karaciğer ve böbrekte meydana gelen hastalıklar

Cinsel isteksizliğin gün geçtikçe artıyorsa ve bu durumdan artık rahatsızlık duymaya başladıysanız karaciğer ve böbrekte ciddi hastalık problemleriniz olabilir. Özellikle cinsel ilişki sırasında aşırı yorgunluk ve ilişki bitiminde nefes nefese kalıyorsanız bu durum karaciğer ve böbreklerinizde ciddi sağlık sorunlarına işaret ediyor olabilir.
Ruhsal problemler
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
Özellikle yaşanan depresyon durumlarında hastada cinsel istek ve arzu eksikliği yaşanabilir.
Şeker hastalığı
Özellikle cinsel isteksizliğin en sık görüldüğü hastalıktır. Birçok organ etkilendiği gibi cinsel arzu ve istek de bu hastalıktan olumsuz yönde etkilenebilir.
Yaşlılık, menopoz
Vajinada oluşan kuruluk, ağrılı ilişki ve yaşla oluşan hastalıklar cinsel isteksizliğe yol açabilir.
Aşırı aktif mesane
Aşırı aktif mesane sendromunun risk faktörleri arasında obezite, sigara, dolaşım sistemi hastalıkları, genetik yatkınlık, menopoz, böbrek hastalığı ve diyabetin bulunmaktadır.bu sendromda sıkışma hissi, sık sık idrara çıkma, tuvalete yetişememe ve altına kaçırma korkuları ile kendini gösteriyor. Çoğunlukla kadınları etkilemekle birlikte, erkekleri de ilgilendiren sorun, cinsel, fiziksel, psikolojik, sosyal, mesleki açıdan yaşam kalitesini önemli ölçüde düşürmektedir.
Estrogenolit Hap

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.