Seks Arkadaşı

Son yıllarda giderek yaygınlaşan bir kavram var. “Fuck boddy” kavramı. Duydunuz mu duymadınız mı bilmiyorum. Ülkemizde bu durumun çok fazla yaygın olduğu sanılmasa da bu kavramın türkçesine yatak arkadaşı diyebiliriz. Her ne kadar biz Türkler olarak bu tür ilişkilere pek açık bakıyor gibi gözükmesek de çoğu insan bu durumu hayatının herhangi bir döneminde en azından bir kez yaşamıştır. Kimi insana göre de bu gayet doğal bir yaşam tarzı haline gelmiştir.Bunun nedeni sorumluluk almadan herhangi bir probleme tabi tutulmaksızın hayatlarına devam edebilmelerinden kaynaklıdır. İlişki içinde gelecek planları yapmaksızın o ilişkiye devam etmek oldukça hafifletici ve cazibeli olabiliyor. Ayrıca bu tarz ilişkilerde insanların hoşuna giden bir diğer şey kalp kırılması olmadan kuralların belirli ve kartların açık olması durumudur.
Araştırmalara göre insanlar en çok evli olan kişileri yatak arkadaşı olarak seçiyor. Bunun nedeni başlarına herhangi bir bela almak istememeleridir. Çünkü sonrasında evlenme veya söz verme gibi durumların söz konusu olması mümkün değildir. Ayrıca fuck boddy ilişkilerinde sorunlarını dinleme derdiniz de yoktur. Bunun için seçilecek kişi libido oranı yüksek olan erken boşalma problemi olmayan ve performans sorunu olmayan kişiler olmalıdır. Bunlar içeriğinde aşk olan ilişkilerde alttan alınsa da dert edilmese de yatak arkadaşı ilişkisinde ana madde zevk almak olduğu için karşınızdakini seçerken sadece cinsel uyum ve performansına bakmanız gerekir. Yatakta beraber olduğunuz zamanlarda eğlenebildiğiniz ve yeni deneyimlere yeni tadlara açık biri olması gerekir. Bu yüzden seçtiğiniz kişiye hiçbir şekilde taviz vermeyin. Aynı zamanda burada en önemli konu hijyenik olmasıdır.
Son zamanlarda insanlar eski sevgilileri ile tek ortak noktalarının seks olduğunu bir tek o konuda uyumlu olduklarının farkına varıp eski sevgilileri ile fuck boddy durumu yaşayabiliyorlar.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.