SABAH YAPILAN SEKSİN FAYDALARI

Estrogenolit Damla
Kadınlar genellikle zor orgazma ulaşırlar. Uzmanlar kadınların orgazma ulaşmasının en kolay yolunun sabah seksi olduğunu belirtiyorlar. Ancak kadınlar için sabah seksi kulağa pekte hoş gelmeyebiliyor. Bunun en önemli nedeni ise sabahları kadınların kendilerini bakımsız hissetmeleri.

Yapılan araştırmalar, sabah yapılan seksin özellikle de kadınlara birçok faydası olduğunu ortaya çıkarmış. O faydaların neler olduğunu merak ediyorsanız hemen açıklayalım.

İşte sabah seksinin sağladığı faydalar…
Orgazmı kolaylaştırıyor

Kadınlar sabah mahmurluğu nedeniyle kendilerini bakımsız hissederler ve sabah seksini çok fazla tercih etmezler. Ancak biraz rahatlamalı ve kendinizi iyi hissetmelisiniz. Çünkü araştırmalara göre sabah yapılan sekste orgazma ulaşma kolaylaşıyor.
Migren ve eklem ağrısına birebir

Gün içerisinde migren ve eklem ağrısı yaşıyorsanız sabah yapılan seks bu şikayetlerinizi gidermeye yardımcı olabiliyor. İlişkinizdeki bağı güçlendiren oksitosin hormonu aynı zamanda kan basıncınızı da düzenleyecek ve kalp hastalıkları riskinizi de azaltacaktır.
Işıl ışıl bir cilde kavuşabilirsiniz

Sabah yapılan seks sayesinde vücut endorfin hormonu salgılamanıza yardımcı olur. Bu sayede güne ışıl ışıl ve taze bir ciltle devam edersiniz.Güzelliğinize güzellik katmanıza yardım olur.
Kilo verdiriyor

Kilo vermek isteyenlere uzmanlar genellikle sabah sporunu öneriyor. Ancak kilo vermek için spor salonuna gitmeye üşeniyorsanız sabah sporunuz için seksi tercih edebilirsiniz. Böylelikle sabah sporunuzu yapmaya eğlenceli bir yol bulmuş olursunuz aynı zamanda hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Tabiki iplerin sizin elinizde olduğu pozisyonlarda daha fazla kalori harcayıp daha fazla kilo verebilirsiniz. Aynı zamanda kadınların üstte olduğu pozisyonlar orgazmıda kolaylaştırıyor.

https://i.hizliresim.com/aGPgzd.jpg

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.