ÖZEL SEKS MENÜLERİ VE UYGULAMALARI

Estrogenolit Hap
BAFRA MACUNU
1 kg balın içine 300 gr toz zencefil, 300 gr toz zerdeçal, 100 gr dövülmüş kişniş, 60 gr kabukları ayıklanmış ve iyi dövülmüş kakule çekirdeği, 150 gram dövülmüş toz halinde kırmızı ginseng, 2 gr. hakiki safran, 250 gr. fındık, 200 gr. kabuksuz dövülmüş Antep fıstığı, 100 gr. çamfıstığı, 100 gram ısırgan tohumu, 100 gram dövülmüş ya da toz haline getirilmiş keçiboynuzu, 3 çorba kaşığı arı poleni, 2 çorba kaşığı kırmızı pul biber ve 20 gr arısütü katılarak elde ediliyor. Tüm bu karışım tahta bir kaşıkla macun haline getiriliyor. Işık görmeyecek biçimde serin ve loş bir ortamda saklanıyor. Yılbaşı gecesi 4 çorba kaşığı alınması gereken bu macun, daha sonra günde 2 kez bir çorba kaşığı kadar alınabiliyor.
YILBAŞINDA NELER YEMEK LAZIM?
Seks yapmak, rahatlamış ve gevşemiş bir halde, sevişmenin ve dokunmanın verdiği hazza odaklanarak, haz alıp haz verebilme, ruhu ve bedeni paylaşabilme, ne olursa olsun bir şekilde boşalabilme bilim ve sanatı olarak tarif ediliyor. Bu sanatı icra ederken çiftler sadece anın tadını çıkarmalı ve beyinlerini başka şeylerle meşgul etmemeli, beslenmelerine dikkat etmeli ve cinsel güçlerini zinde tutmalı… Yılbaşı gecesine özel afrodizyak etkili besinler alındığında cinsel güç zinde tutulabiliyor ve artırılabiliyor. Özellikle yılbaşı gecesi meyvelerden kivi, greyfurt, karpuz, nar ve mango’nun, sebzelerden kereviz, enginar, bezelye, roka, kuşkonmaz’ın, hayvansal kaynaklı besinlerden yumurta, istiridye, havyar ve hindi’nin, çerezlerden ayçiçeği, Antep fıstığı, badem, fındık ve ceviz’in, baharatlardan nane, tarçın, kekik, vanilya ve fesleğen’in cinsel gücü artırıcı özelliklerini hatırlamak önem taşıyor.
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
CİNSEL FANTEZİLER İLE YILBAŞI GECENİZİ RENKLENDİRİN…
Fanteziler sağlıklı bir cinsel yaşamın göstergesi… Öncelikle fantezinin ne olduğunu bilmek gerekiyor. Cinsel tabular ne kadar azsa, haz alınabilecek şeyler o kadar artıyor. Zihinde tasarlanan, canlandırılan ve gerçekleşmesi özlenen bir şey olan fantezi, değişik heves, düşünüş, sonsuz ve sınırsız hayal kurma anlamına geliyor. Kişinin kafasında cinsel coşkuyu arttıracak nitelikte bir takım hayaller canlanmasına cinsel fantezi adı veriliyor. Fantezi kurmak, deneme-yanılma yöntemine maruz kalmamaları için kişilerin sahip oldukları bir yetenek, bir çeşit simülasyon olarak karşımıza çıkıyor. Kadınlarla erkeklerin cinsel fantezileri farklı ve erkekler kadınlardan daha fazla fantezi kuruyor. Kadınlar;
(1) genellikle daha önceki cinsel deneyimlerini düşünme yani eski anıları canlandırma eğiliminde oluyor,
(2) fantezilerinde daha çok duygusal ve romantik anları canlandırıyor,
(3) cinsel organlara ve bedensel imajlara daha az yer veriliyor ve
(4) sadece fantezi kurarak boşalma yaşamaları mümkün…
Erkekler ise;
(1) hayatlarında hiç denemedikleri veya deneyemeyecekleri şeyleri hayal ediyor,
(2) fantezilerinde daha çok erotik ve sert anları canlandırıyor,
(3) fantezilerinde cinsel organlar ve bedensel imajlar ön planda oluyor ve
(4) sadece fantezi kurarak boşalma yaşamaları da daha zor…
Estrogenolit Hap

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.