ORGAZM SÜRESİ NASIL UZATILIR

Estrogenolit Hap
1. Kendinizi partnerinize bırakın
Partnerinizin sizi çok iyi tanıdığına ve dokunuşlarının sizi zevkin en üst sınırına getireceğinden emin olarak cinsel ilişkiye girmeniz yaşayacağınız orgazmın daha kaliteli olmasına yardımcı olacaktır. Bir cinsel ilişkide uzun süren bir orgazm yaşamanız için kendinizi partnerinize ve onun dokunuşlarına bırakmanız çok önemli. Bırakın partneriz sizi izin verdiğiniz doğrultuda yönetsin ve dokunsun. Güvende olduğunuzu unutmayın.
2. Dokunmaktan korkmayın
Partnerizin dokunmasına izin verin ama dokunmayı kesinlikle ihmal etmeyin. Gerek ellerinizle gerekse vücudunuzla partnerinize dokunmaktan ve onunla konuşmaktan asla çekinmemelisiniz. Cinsel ilişki sırasında partnerinizin size dokunması ve sizin ona dokunmanız ve bu durumdan hoşnut olup olunmadığını karşılıklı olarak sormanız ilişki sırasında iki tarafa da güven verecektir. Duyduğunuz güvenin ve birbirinize dokunmanın verdiği o ayrı zevk sayesinde yaşadığınız orgazm süresi uzayacaktır.
3. Yeni şeyler deneyin
Her zaman aynı şeyi yapmak canınızı sıkmıyor olabilir. Bildiğiniz şeyleri yapmaktan güven duyan bir kişiliğe sahip olabilirsiniz. Günlük yaşantınızda nasıl olduğunuzla ilgilenmiyoruz. İsterseniz her sabah aynı kahvaltıyı yapabilir isterseniz de her sene aynı yere tatile gidebilirsiniz. Fakat yatakta aynı şeyleri yapmaktan acilen vazgeçmezseniz kısalığından yakındığınız orgazm sürenizi kaybedebilirsiniz.
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
Yatakta yeni şeyler denemekten kaçınmak ve rutinleşmek çiftler için bir süre sonra monoton bir ilişki haline gelir. Bu yüzden de her iki tarafın da aldığı zevk yarı yarıya düşer. Yeni şeyler deneyin tabi ki ama bunu yaparken de herkesin bir sınırı olduğunu ve partnerinizin fikrini almayı unutmayın.
4. Ön sevişmeyi uzun tutun
Sanıyoruz “ön sevişme” tabirini duymayan yetişkin kalmamıştır günümüzde. Fakat nasıl olduğunu, nasıl olması gerektiğini, ne kadar sürmesi gerektiğini bilen sayısı çok az. Tabii eminiz ki siz bilen kesimdensiniz! Ama bilmeyenler için açıklamak gerekirse ön sevişme, her iki tarafın da cinsel ilişkiden son derece tatmin olmasını ve ilişkiden en üst seviyede zevk almasını sağlar. Karşılıklı dokunmakla, iltifat etmekle, rahatlamak ve gevşemekle başlayan bu ön sevişme cinsel ilişkide yaşanan orgazmın süresini de kendisiyle orantılı bir şekilde uzatır. Özellikle kadınlarda daha fazla gevşemeyi ve rahatlamayı sağlayan ön sevişmenin uzmanlar tarafından önerilen süresi yaklaşık 25-30 dakikadır. Ön sevişme süresini verimli geçiren bir kadın için orgazm süresi de epey uzun olacaktır.
5. G noktasına odaklanmayın
Çoğu erkek küçüklükten beri kadınlarda G noktasının önemini öğrenmeye çalışır. Özellikle internetin yaygınlaşması ile birlikte bu konuları araştıran her yetişkin G noktasının mutlaka bulunması ve cinsel ilişkide özellikle bu noktanın uyarılması gerektiğini öğrenir. Fakat bizim tavsiyemiz cinsel ilişkinizi G noktası arayarak mahvetmemeniz. G noktası aramaktansa partnerinizin vajinal orgazmını tetikleyecek ve daha uzun sürmesini sağlayacak şekilde hareketlerinizi aşağı yukarı eğimli olarak yönlendirebilirsiniz. Böylece yaşanılan orgazm süresi istediğiniz gibi uzayacaktır.
Estrogenolit Hap

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.