ORGAZM SIRASINDA HİSSEDİLENLER

Estrogenolit Damla

Orgazm, kısa sürer ve bütün vücudu etkisi altına alan kasılmalar şeklinde veya nöbet olarak görülür.
Orgazmdan sonra insanın tüm vücuduna huzur veren gevşeme, tatmin ve rahatlama duygusunu hisseder.
Orgazm esnasında erkeklerde meni boşalması gerçekleşir. Kadınlarda ise sadece kadının hissettiği cinsel organda oluşan sıcaklık durumu görülür. Orgazm, erkek ve kadınlarda değişik olabildiği gibi insandan insana da değişir.
Kadınlarda orgazm nasıl olur?
Kadınlarda oluşan orgazm hissi insana ve duruma göre değişik anlatılabilir. Genelde hazzın en yüksek seviyesine gelindiği zaman kısa süreli bir donma meydana gelir.
Donmanın ardından vajina etrafı ve klitoris üstünde başlayan ve bütün vücuda yayılan kasılmalar ve bununla birlikte sıcaklık ve aşırı bir haz meydana gelir.
Kadınlarda orgazm olma sırasında oluşan kasılmalar 1 saniyenin altındadır, 6-7 defa olabilir fakat insana göre değişiklik gösterebilir. Bazı kadınlarda tamamen hissedilmeyebilir.

Estrogenolit Tablet

Bu esnada beyin dalgası farklılaşır, kalp atışı hızlanır ve genellikle yüz şeklinde istem dış farklılaşma olur.
En çok yarım dakika süren orgazm esnasında kadınların bazıları gözlerini kapayarak derin nefes alır ve sesler çıkartırlar. Bazı kadınlar ise orgazmı sessiz yaşarlar.
Erkeklerde orgazm nasıl olur?
Kadınlarda orgazmın aksine erkeklerin yaşadığı orgazm daha kolay anlatılabilir.
Erkeklerde orgazm olma, cinselliğin en yüksek seviyesinde cinsel bez yollarını, idrar yolunun, penis adalelerinin ve penisin istem dışı kasılması ile başlar.
Oluşan ilk kasılma bir saniyeden az zamanda oluşur fakat sonra kasılma araları uzar. Bu kasılmalar sonucunda biriken meniler idrar yolu ile dışarıya boşalır.
Erkeklerde orgazm ve boşalma aynı anda yaşanır.

Estrogenolit Parfüm

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.