ORGASMATRON

Estrogenolit Tablet

ORGASMATRON İLE ÇOKLU ORGAZM: Hayatında hiç boşalma veya orgazm deneyimi yaşamamış 11 kadında test edilen orgasmatron ile elde edilen sonuçlar çok çarpıcı… Kadınların “Cihaz açılır açılmaz, tahrik oldum,” “Gerçekten mükemmel bir ön sevişme gibi” ifadelerle nitelendirdikleri orgasmatronun uygulandığı kadınlardan biri, cihazı dokuz gün boyunca kullandığını ve kocası ile yedi kez cinsel ilişki kurduğunu, her seferinde de boşaldıklarını söylüyor. Hayatlarında hiç boşalamamış kadınların, bu cihaz sayesinde yaşadıkları çoklu boşalma deneyimi orgasmatronun etkinliğinin göstergesi olarak kabul ediliyor.

Estrogenolit Tablet

KADINLAR İÇİN UZAKTAN KUMANDALI ORGAZM MÜMKÜN MÜ? Orgazm olmak ve boşalmak aynı şey gibi düşünülür ama ikisi birbirinden farklıdır. Orgazm, çeşitli fiziksel ve psikolojik cinsel uyaranlar sonucu beynin harekete geçmesi ve bazı hormon mekanizmalarının etkisiyle, hem bedensel hem de ruhsal olarak algılanan, “geçici şuur bulanıklığı”, “kontrol kaybı duygusu”, “zamandan kopuş” ve tüm bedende güçlü kasılmaların yaşandığı “yoğun bir boşalma” olarak tanımlanabilir. Boşalma ise cinsel ilişkilerin sonlarına doğru yaşanan ve 10–15 saniye süren kasılmalarla kendini gösteren fiziksel ve bedensel rahatlama olarak tarif edilebilir. Yaklaşık olarak, boşalma 5 ile 10 saniye, orgazm ise 10 ile 15 saniye arası sürer. Bu nedenle orgasmatron ile bir kadının boşalması mümkünüdür ama orgazm olması mümkün değildir. Çünkü kadının orgazm olabilmesi için bir ötekinin dokunuşlarına ihtiyacı vardır. Erkeğin partnerinin orgazm olabilmesini sağlayabilmesinin birçok yolu vardır ama bunların en iyisi olan beş yol şöyledir:
(1) aşkla dokunmak, (2) ilgiyle dinlemek, (3)birlikte kaliteli vakit geçirmek, (4) onu biricik kılmaktır, (5) romantizm sunmak… Bu beş yolu izleyen bir erkek, kadının orgazm olabilmesi için uygun koşulları yaratmış olur.

https://i.hizliresim.com/aGPgzd.jpg

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.