ÖN SEVİŞME ve TEKNİKLERİ

Estrogenolit Hap
Cinsel ilişki birbirlerine ilgi duyan iki insanın beraberce ürettikleri ve karşılıklı olarak keyif alarak gerçekleştirdikleri her türlü cinsel davranıştır. ilk dokunuştan orgazma kadar olan her şey cinsel ilişkinin bütününü oluşturmaktadır. İnsanın cinsel ilgi duyduğu biriyle aynı mekanda bulunması yada telefonda konuşması bile cinsel uyarıya dönük yönleri olabilmektedir.
Seksten çok daha fazla zevk alabilmenin yolu tamamen güzel bir ön sevişmeden geçmektedir. Elbette ki doğru tekniklerle yapıldığı sürece…
Genel anlamda ön sevişmenin kadınlar için bir ihtiyaç olduğu düşünülür. Fakat ön sevişme erkeklerin de bir çeşit sekse hazırlanmak ve daha fazla zevk alabilmek için ihtiyaçları vardır. Erkeklik iç güdüleri sebebiyle bunu itiraf etmeleri biraz zordur. Bu sebeple öğreneceğiniz birkaç ön sevişme teknikleri cinsel hayatınıza renk katacak ve fazlasıyla mutluluk verecektir.
Masaj yapın
Romantik seks yapmanın yolu hem kadınlar için hem de erkekler için tamamen masaj yapmaktan geçmektedir. partnerinizi günlük stresinden uzaklaştırıp sekse hazırlayabilmeniz için masaj mükemmel bir yöntem. Doğru ve etkili dokunuşlar ile bunu sağlayabilirsiniz. Daha çok boyun ve omuzlara doğru masajınızı yoğunlaştırmanız bunu gerçekleştirirken de ufak öpücükler kondurmanız tahrik edici olacaktır. Bir çok erkek ayak masajlarından hoşlanmaktadır. Siz ona masaj yaptıktan sonra kendinize de masaj yapmasını istemekten çekinmeyin.
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
Erotik Film ve Kitaplar
Erotik kitaplar kadınların libidosunun artmasına yardımcı olur. Erkeklerin favorisi ise erotik filmlerdir. Bunun sebebi görselliğe daha çok önem vermelerinden kaynaklanır. Bunları birbirinizle paylaşmanız ise vazgeçilmez bir ön sevişme tekniği olacaktır. Okuyup beğendiğiniz bir kitaptan etkilendiğiniz herhangi bir yeri seçip partnerinize anlatmayı deneyebilirsiniz. Veya birlikte erotik bir film izleme önerisinde bulunabilirsiniz. Emin olun buna hayır demeyecektir. Tüm bunlar size yeni deneyeceğiniz fanteziler öğrenmenizi sağlayıp seks hayatınızı renklendirecektir.
Dans Edin
Striptiz erkeklerin vazgeçilmez fantezisidir. Evde ufak bir şov hazırlayıp bu fanteziyi gerçekleştirmek harika bir ön sevişme tekniği olacaktır. Bu konuda profesyonel bir dansçı olmanıza gerek yok. Sadece bazı basit hareketleri öğrenip , en seksi kıyafetlerinizi giyinip onun karşısında dans etmeniz ve gözlerinin içine bakarak çıkarmanız fazlasıyla yetecektir. Hatta bu küçük şova onu da dahil edip ön sevişmenizi başlatabilirsiniz.
Seks Oyunları
Sevişme isteğinizi partnerinize tamamen belli edip yatağa girip te direk sevişmeyi başlatmaktansa , partnerinizi hiç ummadığı anlarda yakalayabilmeniz mümkündür. Bir şeyler okurken veya izlerken aniden öpmeye başlamanız ufakça dokunuşlarla tahrik etmeye yetecektir. Tabi bunu vur-kaç oyununa dönüştürmek te sizin elinizde. Bunların yanında doğruluk mu cesaret mi, strip poker veya fantezi kutusu da ön sevişme için iyi birer seçenek..
Estrogenolit Hap

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.