Kocamı nasıl baştan çıkarırım?

Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap

Evli olmak yada uzun süreli bir beraberlik karşılıklı baştan çıkarak eğlenceli saatler geçirmeye engel değil. Biraz ezber bozma, biraz hayal gücü yeter.

Birbirini uzun süredir tanıyan ve beraber olan iki kişinin; ilişkisi sıradanlaşır diyorsanız, yanılıyorsunuz. Eğer kendinize güveniz ve hayal gücünüzü çalıştırırsanız, birbirinizi karşılıklı baştan çıkaracak yollar bulmanız ve ilişkinizi monotonluktan kurtarmanız mümkün…

Dikkat etmeniz gereken kocanızı baştan çıkarırken sizinde baştan çıkmanız. Yoksa sadece onun istediklerini yerine getirmeye çalışan kurmalı bir oyuncak bebeğe dönersiniz. Işte hayal gücünüzü canlandırmak için küçük ip uçları:

Kısık ışık seksidir

Kısık ışık hataları örter. Hem göstermek istemediklerinizi size saklar, hem de görmek istemediklerinizi size göstermez. Hayal gücünü çalıştırmak konusunda da yardımcı olur.

Gözlerini bağlayın

Sadece görsellikle baştan çıkılmaz. Hayal gücü pek çok şeydir bazı zamanlar. Gözlerini bağlayın , ona dokunun ve  sorular sorun. Birkaç örnek: “Şu anda üzerimde ne var?” “Ne renk?” “Dokusu nasıl?” “Onlara dokunmak ister misin?”

Dokunun

Harekete geçen hayal gücünün ilk tamamlaması dokunuşlardır. Parmaklarınızın uçlarını, tırnaklarınızı hissettirecek biçimde vücudunda gezdirin. Eğer bu keyif uzun sürsün istiyorsanız, bacak içlerini ve karnını en sona bırakın. Onun ellerini de kendi bedeninizde gezdirin. Ancak bu süreci tamamen siz yönetmelisiniz, yani parton siz olmalısınız. Aksi halde erkeğin dokunuşları hoyratlaşabilir. Siz onu kendiniz için baştan çıkarmak istiyorsunuz, hemen boşalmasını değil.

Mahrem kokunuzu ona duyurun

Yeryüzünde dişilik kokusuna karşı koyacak bir erkek yoktur. Kulaklarınızın arkasına kendi kokunuzu sürün.

Kısık sesle ve yavaş konuşun

Normal sesiniz, hızlı konuşma gündelik yaşamın sesidir ve bir koşturmacayı hatırlatır. Kısık ses ve biraz yavaşlamak mahremiyete vurgudur. Açık saçın cümleler kurun.

Onu övün

Aslında ne düşündüğünüzün bir önemi yok. Bedenini, performansını, size nasıl keyif verdiğini anlatarak onu övün. Egosunu okşayarak baştan çıkarın.

Ne istediğini sorun

Muhtemelen o zaten size neler istediğini söylemiştir. Ama yine de sormanız onun gururunu okşayacaktır. Burada önemli olan onun istediklerinin sizin için dayanılmaz, katlanılmaz olmamasıdır. Bu tür bir durumda “Tamam… Ama önce…” deyin ve yukarıda sıraladığımız maddelerden birini harekete geçirin.

Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap

1 Comment

  1. gül arslan

    MERHABA.Eşim çok istekli fakat ben ona yetersiz kalıyordum ve bu sebeplerden dolayı çoğu kez ilişkimiz yarıda kesildi. İnternette gezinirken tesadüfen sitenizi inceleme fırsatı buldum estrogenolit bayan azdırıcı damla dikkatimi çekti.İl başlarda çok güvenemedim fakat şansımı deneyip sipariş verdim. Ertisi gün elimde oldu. iyi ki de sipariş vermişim yetemediğim eşim artık bana yetersiz kalıyor..

    Reply

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.