KİLO SORUNU OLANLARA SEKS TAVSİYELERİ

Estrogenolit Tablet
YASTIKLAR EN İYİ DOSTUNUZDUR

Cinsel aktiviteler esnasında yatakta çeşitli büyüklüklerde “yastıklar” bulundurulması kilo sorunu olan kişilerin yararına olur ve yastıklar belin altına yerleştirildiğinde hem o kişinin hem de partnerinin işi kolaylaşır.

MİSYONER POZİSYONU: Aşırı kilolar seks yapılmasına asla engel değildir. Yeter ki çift doğru pozisyonu bilsin. Özellikle aşırı kilolu kadınlar için tavsiye edeceğimiz pozisyon oldukça sık başvurulan misyoner pozisyonudur. Alışılmış olan bu pozisyon, erkeğin üstte, kadınla yüz yüze olarak seviştiği pozisyondur. Kilo sorunu olan kadınların çoğu bu pozisyonu beğenirler. Misyoner pozisyonu pozisyonlar içinde en verimli olanıdır. Kadının gevşemesini, daha çok zevk almasını sağlar ve erkeğin alt karın darbelerine yardımı olur. Aynı zamanda karşılıklı olarak çiftlerin birbirini okşamalarına ve öpüşmelerine daha uygundur. Birleşme daha verimli, daha zevkli ve daha duygusal olabilir. Bu pozisyonda belin altına alınan küçük bir yastıkla kişi rahat olabilir. Bacakların hafifçe yanlara açılması da birleşme sırasında doğru bir açı yakalanmasına ve partnerin rahat bir şekilde girişine yardımcı olabilir.
Estrogenolit Parfüm

DİZ DİRSEK POZİSYONU: Kilo sorunu olan kadınlara önerilen bir başka pozisyonda ‘dört ayak pozisyonu’ da denilen diz-dirsek pozisyonudur. Bu pozisyonda kadın erkeğin önünde dizlerinin ve ellerinin üstüne çöker. Bu pozisyon, çifte cinsel ilişkinin şiddetini ve süresini denetleme olanağı sağlar. Kadın erkeğin ağırlığından kurtulmuş olduğundan kalçasıyla darbeler yapabilir ve birleşmenin derinliğini duyabilir. Bunun gibi pozisyonları düşünmek elbet de çiftin hayal gücüne kalmıştır.

Yeni duygular tatma isteği, insanların çoğunu cinsel birleşmede mümkün olan yüzlerce pozisyonu denemeye itmektedir. Çünkü cinsellik, rahatlamış ve gevşemiş bir halde, sevişmenin ve dokunmanın verdiği hazza odaklanarak, haz alıp haz verebilme, ruhu ve bedeni paylaşabilme, ne olursa olsun bir şekilde boşalabilme bilim ve sanatıdır. Ancak unutulmaması gereken şu ki, her ne şekilde olursa olsun her zaman bedensel özellikler ve performans göz önüne alınmalıdır
Estrogenolit Tablet
 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.