KADINLARIN VE ERKEKLERİN SEVİŞME ZAMANINDAKİ FARKLAR

Estrogenolit Parfüm

Her zaman kadın ve erkeklerin sevişme saatleri aynı değildir. Bu sürekli bir değişim göstermektedir. Arzunun hangi saat kapınızı çalacağı değişebilir.

Arzularınız sizi sevişmeye geceleri mi yoksa sabahın erken saatlerinde mi itiyor? Araştırmalara göre, seks arzulama saatleri kadınlar ve erkekler arasında farklılık gösteriyor.

Chicago’da 2.300 katılımcı üzerinde gerçekleşen araştırma, kadınların; 23.00-02.00 saatleri arasında, erkeklerin ise; 06.00-09.00 saatlerinde seks için istekli olduğunu gösterdi.
Kadınlar için ‘En etkin seks saati’ 11.21, erkekler için ise 07.54 olarak belirlendi
Aklınıza onlarca soru gelir gibi oldu mu? İş ve ev hayatı arasında mekik dokuyan kadınlar o saate kadar nasıl ayakta kalmayı başarıyorlar?
Belki de bütün günün stresinden sonra güzel ve rahatlatıcı bir seks kadınların tercihi iken günün stresi erkeklerde enerji bırakmıyor ve bu nedenle erkekler gece uykusunu tercih ediyorlar.
Bütün gece uykusunda dinlenen erkekler, sabah enerjilerini toplayıp sekse hazır olduklarında ise kadınlar yeni gün için hazırlanma stresinden isteksiz oluyor olabilir mi?
Akıllardaki bir başka soru ise eğer erkeklerin ve kadınların seks arzulama saatleri bu kadar farklıyla ne zaman denk getirip sevişiyorlar?
Estrogenolit Damla

Leave a Comment