KADINLARIN ERKEKLERDE EN ÇOK SEVDİĞİ İÇ ÇAMAŞIR RENKLERİ

Estrogenolit Hap
SİYAH:
Kadınlara göre siyah renk iç çamaşırı giyen erkekler daha seksi ve çekici görünüyor. Kadınların erkeklerde siyah renk iç çamaşırı sevdiğinin farkında olan erkekler de siyah boxerdan vazgeçemiyor
LACİVERT:
Lacivertin ikinci sırada olmasının sebebi siyah rengine daha yakın bir renk olması. Ama siyah kadar da resmi olmaması. Kadınlar lacivert renk boxer giyen erkeklere kesinlikle hayır demiyor.
KIRMIZI:
“Erkek adam kırmızı giymez kardeşim” diyenlere bakmayın. İç çamaşırı seçiminin partnerinizi etkileme gücüne inanıyorsanız kırmızı giyebilirsiniz. Kırmızı rengin hem erkek hem de kadınlar için baştan çıkarıcı özelliği bilindiğine göre erkeklerin kırmızı renk iç çamaşırı tercih etmesi gayet doğal. Unutmayın; kadınlar erkeklerde bu renkleri seviyor.
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
GRİ:
Hiçbir kadın partnerinin üzerinde gördüğü gri iç çamaşırına hayır diyemez. Kadınların yüzde 60 ile yüzde 90’ı gri renk iç çamaşırı bir erkeğin giymesi gereken ve gayet hoş görünen iç çamaşıları arasında.
BEYAZ:
Beyaz renk saflığı temizliği simgeliyor fakat kadınların bir kısmı erkeklerde beyaz iç çamaşırı, beyaz boxersevmiyor. Bunun cevabı tam olarak bilinemese de sanırım beyaz rengin kadınlara daha çok yakıştığı bunun sebebi olabilir. Kadınların üzerinde gayet hoş duran beyaz renk iç çamaşırı erkeklerin üzerinde aynı etkiyi bırakmıyor.
Bunlar dışında kadınlar mavi, mor, bordo, turkuvaz renk iç çamaşırları da erkekler üzerinde beğeniyor. Söz konusu erkek iç çamaşırı olunca aslında fazla da seçenek yok gibi görünüyor. Erkeklerin üzerinde pembe iç çamaşırı görmek isteyen kadın hemen hemen yok gibi. Bunun yanında turuncu erkek iç çamaşırı kadınlar erkeklerin üzerinde sevmez. Kadınlar erkeklerde hangi renk iç çamaşırı sever sorusuna cevap olarak; koyu renk iç çamaşırlarını daha fazla tercih ettikleri, bunların yanında kırmızı, mavi, mor gibi renklerden de hoşlandıklarını söyleyebiliriz. Burada yazdıklarım kesin ve net bilgi değildir arkadaşlar. Erkekler üzerinde pembe renk iç çamaşırı seven kadınlar da vardır belki.
Estrogenolit Hap

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.