KADINLARIN CİNSELLİKTEKİ YANLIŞLARI

Estrogenolit Tablet
Kendinizi zorlamak
Eğer istemiyorsanız o an cinsel ilişkiye girmek zorunda değilsiniz. Az önce de dediğimiz gibi cinsel ilişkiyi bir görev olarak görmeyin. Siz de istiyorsanız cinsel ilişkiye girin eğer istemiyorsanız bırakın kalsın. Kendinizi zorlamanız partnerinize de yansıyacaktır. Bu durum da iki taraf da huzursuz olacak ve cinsel ilişkiden yeterince tatmin olmayacaksınız ve emin olun bu durum bir sonraki cinsel ilişkinize de yansıyacaktır. Bu yüzden kendinizi zorlamamanız gerektiğini asla ve asla unutmayın.
YEniliklere açık olmamak
Yenilikler herkes için zordur. Fakat cinsel hayatınızda sürekli aynı pozisyonda sevişmek ilişkinize zarar verir. Partnerinizin ve kendi isteğinizin doğrultusunda cinsel hayatınızda yeni şeyler denemek ilişkinize de heyecan verecek. Yeni şeyler denemek sıkıcı hale gelen cinsel hayatınızı da renklendirir. Tabi partnerinizin de isteğini önemsediğiniz sürece.
Estrogenolit Damla
Kendinize ve vücudunuza güvenin
Güvenin, sizin vücudunuz en güzel vücut ve siz en güzelsiniz partneriniz için. Bu yüzden sizin kusur olarak gördüklerinizi partneriniz fark etmiyor bile hatta siz kendinizi hiç seksi bulmazken partneriniz için kendinize güveninizle doğru orantılı olarak çok seksisiniz. O yüzden kendinize ve vücudunuza güvenin, siz en güzelsiniz!
Numara yapmayın
Eğer zevk almıyorsanız ya da orgazm olmadıysanız ‘mış’ gibi yapmaktan kesinlikle kaçınmalısınız. Numara yapmanız durumunda partneriniz sizin bu durumdan hoşnut olduğunuzu düşünecek ve aynı şeyleri yapmaya devam edecek. Sanırım bunu hiç ama hiç istemezsiniz. Bu yüzden nasıl hissediyorsanız partnerinize karşı da öyle davranın.
Kalp kırmayın
Eğer hoşunuza gitmeyen bir şeyler varsa bunu pat diye partnerinize söylemektense hoşunuza gidecek şeyler yapmaya yönlendirebilirsiniz. Hem böylece kontrolü ele almış olursunuz hem de partnerinizi kırmadan bu işi halletmiş olursunuz. Tabi daha sonra partnerinize hoşunuza gitmeyen davranışları onu kırmadan söylemeyi ihmal etmeyin. Söylemediğiniz her an aynı şeyleri yapmaya devam edecektir, hayatınızı yok yere zorlaştırmak istemezsiniz.
Estrogenolit Damla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.