KADINLARDA MASTÜRBASYON YAPAR

Estrogenolit Tablet

Mastürbasyon alışkanlıklarını cinsiyetlere göre farklıymış gibi göstermek, farklı cinsellik görüşlerinin de ortaya çıkmasının nedenlerinden biridir.
“Galiba stresli olduğum zaman daha çok mastürbasyon yapıyorum.”
– “Mastürbasyon mu yapıyorsun?”
Bir erkek arkadaşımla yaptığım bu konuşma, birçok insanın sadece mastürbasyon yapıyor olmakla kalmayıp bunu bir de utanmadan kabul etmemi öğrendikleri anki şaşkınlığı gösteriyor.
Bu arkadaşımla her zaman seks hakkında muhabbet etmemize ve ilişkilerimde cinsel açıdan aktif olmamı biliyor olmasına rağmen kendi kendimi tatmin edebiliyor oluşum onun aklının ucundan bile geçmemişti.
Aslında bunun sebebi, kadınların cinsel dürtülerinin başka insanlar için olduğunu düşünmemizdir.

Estrogenolit Parfüm

Çocukluk yıllarımda tesadüfen keşfettiğimden beri, mastürbasyon kendi arzularımı tatmin ettiğim bir şey oldu, başkalarının arzularını değil. Seksi pozlar vermem ya da baştan çıkarıcı sesler çıkarmam, mum yakmam ya da duşta erotik bir ambiyans oluşturmak için çabalamam. Kısacası, erkekler de dahil, başkalarının yaptıklarından farklı bir şey yapmıyorum. Bu da insanlar için büyük sürpriz oluyor.
Çünkü insanlar kadın mastürbasyonunu ya pornolarda ya da feminist hareketlerin bir parçası olarak görüyor, kadınlar normal günlük bir aktiviteymiş gibi mastürbasyon yaptıklarında şaşırıyorlar.
Mastürbasyon alışkanlıklarını cinsiyetlere göre farklıymış gibi göstermek, farklı cinsellik görüşlerinin de ortaya çıkmasının nedenlerinden biridir. Biz bu anlayışa tutunduğumuz zaman gerçek insanların yerini basmakalıpların aldığı “erkekler Mars’tandır kadınlar Venüs’ten” (çift cinsiyetlilerden bahsedilmiyor bile) anlayışını güçlendirmiş oluruz.
Ayrıca bizler insanların empati kurmasını desteklemekten ziyade kadınları topluma egzotik birer yaratıkmış gibi gösteriyoruz.
Küçük bir not: Kadınlar ve mastürbasyon hakkında düşüncelerimizin çoğu vajina ile alakalı söylencelerle ilgilidir. Kadınlar hakkındaki düşüncelerimizin çoğu yanlıştır. Vajina hakkındaki düşüncelerimizin çoğu yanlıştır ve doğal olarak bu ikisi arasındaki ilişkiye dair görüşümüz de yanlıştır.

Estrogenolit Parfüm

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.