KADINLARDA G NOKTASI NEREDE

Estrogenolit Tablet
G Noktası orgazmı için en iyi seks pozisyonları
Cinsel ilişkideki rolü bilim dünyasında halen tartışmalı olsa da, bazı bilimsel çalışmalar G Noktasının mükemmel orgazm için vazgeçilmez olduğunu gösteriyor.
Bu yazımızda şunları bulacaksınız;
*G Noktasının tanımı
*G noktasının nasıl uyarılacağı
*G Noktası orgazmının duygusal ve bedensel belirtileri
*G Noktası yoluyla boşalma için en iyi seks pozisyonları
G Noktası nedir, G Noktası nerede yer alır?
Vajina girişinin 3-4 cm içerisinde,vajina üst duvarında bulunan,idrar kanalının komşusu olan,erkekteki prostat benzeri dokuya G noktası denir.
G Noktası nasıl bulunur ve nasıl uyarılır?
G Noktasının varlığını ve yaşattığı orgazmı tartışmalı kılan esas neden, her kadının G noktasını bulamamasıdır. G noktası orgazmını yaşayan çok az kadın olduğunu düşünürsek,bu tartışmalar haksız sayılmaz.Peki G noktasını nasıl bulacağız?
Keşfi kolay olmayan G noktasını bulmak için parmaklarınız,erkek penisi veya bir seks oyuncağı (vibratör)ile sürekli çalışmalar yapmalısınız.Eğer vajinanın 3-4 cm içersinde ön(üst ) kısmı doğru uyarırsanız,çişiniz gelmiş gibi bir hisse kapılacaksınız.İşte bu yanıltıcı idrar hissini yaratan G noktasıdır.Bu sizi yanıltmasın.İdrar hissi bir yanıltmacadır ve geçicidir.Kendinizi biraz zorlayın ve idrar gelmesi hissini baskılayın.Sonra ne mi olacak? Çıldırtan bir orgazm yaşayacaksınız!
Özetle;G Noktasını bulmak için sürekli vajinanın yukarıda açıklanan kısımlarına siz veya erkek tarafından kontrollü bir basınç uygulanmalı,doğru nokta( çiş gelme hissi) oluşana dek bu arama işlemi devam etmelidir.
G Noktası orgazmı ile diğer orgazm türleri arasındaki fark nedir?
G noktasından orgazm olduğumu nasıl anlarım? sorusunun basit ve sıradışı bir cevabı var;Eğer orgazm esnasında vajinadan sıvı fışkırması veya sıvı boşalması oluyorsa, anlayın ki G noktası orgazmının doruklarındasınız !
Belki de ilk kez yaşayacağınız bu fışkırmadan dolayı kendinizi kötü hissetmeyin.Dışarı fışkıran sıvı idrar değildir ve sağlık açısından bir sakıncası yoktur.
Estrogenolit Tablet

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.