KADINLAR SEKSE NASIL İKNA EDİLİR

Estrogenolit Hap
Bir kadını sevişecek kıvama getirmeniz için üzerinde çalışmanız gereken bölgeler.
– Saç
Ellerinizi kız arkadaşınız üzerinde yavaşça dolaştırmanız kesinlikle onu uyaracaktır. Şakaklarından ensesine kadar yavaşça yuvarlak el hareketleriyle dokunmanız işe yarayacaktır.
– Ense
Enseye ulaştığınızda oraya birkaç öpücük kondurun
– Köprücük kemiği
Bu kemik, bir kadında oldukça seksi durabilir. Neden bu güzel yere olan sevginizi dokunuşlar ve öpücüklerle göstermeyesiniz ki? Kız arkadaşınızın üzerinde giysi varsa dikkat edin; sadece bu kemikler ortaya çıkana kadar onu soyun. Yani örneğin üzerinde gömlek varsa sadece üstten bir kaç düğme açın ve gömleği biraz aşağı çekin. Üstünde birşey kalmadığında tekrar oraya dönebilirsiniz.
– Sırt
Kalabalık içerisinde kadınınızı yönetmenin en iyi yolu bir elinizi onun sırtına koymanızdır. Bu küçük hareket, kolunuzla ona sarılmadan güvende hissettiğinizi gösterir. Yalnız olduğunuz zaman sırtını öpmeniz kalp atışlarını hızlandıracaktır.
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
– Dizlerinin arkası
Birçok erkek bu bölgeyi bilmese de, herhangi bir kadının dizlerinin arkası kadını fazlaca uyarır. Bu özel bölgeye gereken önemi verin.
– Avuç içleri..
Hiç aklınıza gelmeyebilir ama kadınların avuç içleri oldukça duyarlıdır. Kalabalık içinde etrafınızdakilere belli etmeden onu uyarabilmenizi de sağlayan bu metotta kadınınızın elinin içini parmaklarınızla oynarsınız. Hafifçe gezdirmeniz ona tatlı titremeler verecektir. Ayrıca siz de onun gözünde duyarlı ve nazik görünürsünüz.
– Kulak memesi
Dokunmak, öpmek ve hatta hafifçe ısırmak, onun neşesini artıracaktır. Bu duyarlı yumuşak memeler oldukça hassastır ve birçok kadın, kulak memesinde erkeğinin dudağını hissetmekten mutluluk duyar.
– Kalçanın derinliğinde..
Kasıklarının iç kısımlarına dokunmak (Vajinanın yakınları, tam olarak orası değil) partnerinizin devrini artıracaktır. Ellerinizi ve ağzınızı kullanarak kasıklarının içini öpün ve okşayın. Nihai zevk noktasına yaklaştıkça partneriniz şehvetsel bir acı çekecektir. Vajinaya yaklaştığınızda tekrar baştan başlayın.
– Kalça kemiği
Cinsel ilişki sırasında kalçasının kemiğine dokunmanız onu heyecanlandıracaktır.
Estrogenolit Hap

Leave a Comment