Kadınlar Cinselliği Nasıl Yaşıyorsunuz

Estrogenolit Hap
Kadınlar Cinselliği Nasıl Yaşıyorsunuz
Erkeklerin cinsel yaşamdan beklentileri aşağı yukarı tahmin edilebilir: Zevk, heyecan, tutku ve eğer mümkünse ufak tefek oyunlar. Oysa kadınlar için durum biraz daha karışık, çünkü cinselliği çok daha farklı boyutlarıyla yaşamanın peşindeler.
DAHA FAZLA HAREKET İSTİYORLAR
Erkeklerin cinselliğe daha meraklı olmaları onların daha yaratıcı oldukları ve tutkulu bir cinsel yaşam yolunda daha fazla çaba gösterdikleri anlamına gelmiyor. Aksine, kendine ve partnerine ön ilişkiyi çok görenler bile var. Onlar için asıl olan, cinsel birleşme ve rahatlama anı. Oysa kadınlar için cinsel birleşmenin öncesi ve sonrası da en az kendisi kadar büyük önem taşıyor. Onlar daha hareketli, yeniliklere daha açık, farklı tatlar alabilecekleri, değişken bir cin¬sellik arayışı içindeler. Zaten uzun vadeli ilişkilerde ister istemez monotonlaşan cin¬sel hayatı yeni bir heyecan dalgasıyla ta¬zelemek için çaba gösterenler de çoğun¬lukla kadınlar oluyor.Erkeklere göre cinsel yaşamın zevkliliği daha farklıdır.
ROMANTİK BİR AKŞAM YEMEĞİ VE KÜÇÜK SÜRPRİZLER
Genellikle bu tarz fi¬kirlerin arkasında erkekleri bulmak pek mümkün değil. Onlar kendilerine sunulan zevklerin tadını çıkarmakla yetiniyor ama daha durağan, daha klasik ve daha tek renkli bir cinsel hayattan da şikayet etmiyorlar. Yani kadınlar için cinsellik, erkekler için olduğundan çok daha farklı bir anlam taşıyor.Kadınların süprizci yaşam tarzı erkeği çok etkilemektedir.
CİNSELLİĞİ AŞKA BİRLEŞTİRMEK İSTİYORLAR
Pek çok kadının hayatında sadece fiziksel çekimden yola çıkılarak yaşanan bir cinsellik, salt be¬densel hazları tatmin uğruna gerçekleşen bir sevişme vardır. Ancak bütün bunlar, kadınların cinselliğe duygularını da karıştır¬dıkları gerçeğini değiştirmiyor. Onlar için aşk, paylaşım, şefkat ve ilgi mükemmel teknikten önce geliyor. Cinsel tatmin an¬cak duygusal tatminle bütünleştiğinde an¬lam ve değer kazanıyor. İster yeni başla¬yan bir ilişkide olsun, ister yıllardır süren bir beraberlikte, her kadın cinselliği yaşa¬dığı erkek için özel olmak ve onda hayranlık uyandırmak istiyor.Aşkla birleşen cinsellik uzun ömürlü olmaktadır.
Estrogenolit Hap

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.