KADININ ZEVK NOKTALARI

Estrogenolit hap ve Estrogenolit Damla
Kendi erojen bölgelerinizi öğrenin ve partnerinize nasıl davranırsa seks yapmaya hazır hale geleceğinizi ve size daha fazla zevk verebileceğini anlatın.

Bir kadın kendi bedenini ne kadar iyi tanırsa seksten o kadar daha fazla  zevk alır. Kadınlara erojen bölgelerinin bedenlerinin hangi bölgelerinde olduğunu anlatmak ilk bakışta tuhaf görünebilir. Fakat bir kadına partneri doğru davranmıyorsa o kadın erojen bölgelerini yeterince keşfedemez. Erojen bölgelerinizi öğrenip ve partnerinize nasıl davranırsa seks yapmaya hazır hale geleceğinizi ve size daha fazla zevk verebileceğini anlatmalısınız.

Dudaklar

Dişler ve dil öpüşmenin önemli enstrümanlarıdır fakat kadınlar ufak dudak temasından daha fazla tahrik olur. Ufak dudak dokunuşları ile başlayan ve uzun süren bir öpüşme, kadını sekse hazır hale getirmektedir. Bir erkeğin yapabileceği en büyük hata, öpüşürken kadının dudaklarını ısırması ve dilini ağzının içine sokması olacaktır.

Klitorisin Üst Kısmı

Erkekler klitorisi uyaracaklar diye bazen tahriş edebilirler. Onlara sabırla yavaş olmalarını ve nazik davranmaları gerektiğini söylemelisiniz. Kadın bedeni erkek bedeninden farklıdır ve siz söylemedikçe yaptıklarının size ne hissettirdiğini bilemeyecektir. Belki farkında değilsiniz ama klitorisinizin hemen üst kısmı, bikini bölgesi bir kadının en hızlı uyarıldığı erojen bölgelerdendir.. Bazen klitorisinizden çok bu alana ufak dokunuşlarla yoğunlaşmasını istemeniz gerekebilir.

Boyun ve Kulaklar

Partneriniz dudaklarını bu bölgede belli belirsiz dokunuşlarla gezdirebilmelidir. Soluğunun yaklaşması bile heyecanınızı artırmaya yeter. Bu bölgeye keskin dokunuşlar gıdıklanmanız ile sonuçla
nır ve bu da isteğinizi fazlasıyla öldürür.

Bacak İçleri ve Diz Arkaları

Boyun ve kulaklar için geçerli olan hafif dokunuşlar, bacak içleri ile diz arkaları için de geçerli olacaktır. Ufak öpücükler, siz hazır hale geldikçe daha belirgin hale gelir.

Kalçalar

Bir kadının en hassas bölgelerinden birdir kalçaları. Ufak dokunuşlarla uyarıldıktan sonra biraz sertlikten hoşlanırlar. Sevişirken sertlikten, partnerin gücünü üzerinde hissetmekten zevk almakla acı duymak arasında fark vardır. Acı duyarsanız asla sevişemezsiniz. Partnerinize hangi noktadan sonra sertlikte ileri gitmemesi gerektiğini mutlaka söylemelisiniz. Unutmayın ki : Söylemezseniz bilemez!
Estrogenolit hap ve Estrogenolit Damla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.