KADININ EROJEN BÖLGELERİ

Estrogenolit Hap
Saç Derisi
Kadınların kafasının üstündeki derinin dokunma duyusuna aşırı tepki veren sinirlerle yüklü olması, ön sevişmede onu mutlu edecek bir saç derisi masajını gerekli kılabilir. Saçlarını ve saç derisine uygulayacağınız küçük dokunuş ve masaj hareketleri ile onu mutlu edebilirsiniz. Kafa derisini doğru bir şekilde dokunduğunuz zaman, onun mutlu olmasını sağlayacak serotonin ve oksitosin gibi hormonların salgılarını artırmış olursunuz. Aynı zamanda beyne gelen damarlardaki kan akışı artmaktadır. Uzmanların önerdiği üzere, ön sevişme kısmında eşinizle öpüşürken ya da sarılırken, parmaklarınızı genişçe açıp, yavaşça saçları boyunca hafif parmak uçları hareketleri ile saç derisini okşayın. Kulaklarının arkasından başının arkasına doğru ellerinizi dolaştırıp, ön kısma yavaş hareketlerle gelin. Bu saç derisi masajı, onun üzerindeki gerginliği alır ve diğer uyarıcı faaliyetler için havaya sokar.
Kulakları
Kulaklar beyne zevk sinyalleri gönderen tonlarca küçük sinir ucu içeriyor olsalar da, günümüzde çok az dikkat çekiyorlar. Ön sevişme sırasında, kadınları teşvik etmek amacıyla kullanılan önemli bir erojen bölgedir. Kulak bölgesinde yavaş hareketler ve yumuşak dokunuşlarla partnerinize keyifli anlar yaşatabilirsiniz.
Dudakları
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
Dudaklar tüm erojen bölgelerden en fazla maruz kalan kısımlardır ve en ufak bir dokunuşa bile hassas olan bir ton sinir uçlarıyla (parmak uçlarımızdan 100 kat fazla) doludur. Onları uyarmak, kadının duygularını etkileyen ve beyni iyi hissettiren hormonların salıverilmesini sağlar. Bu yüzden öpüşme çiftler için çok önemli bir eylemdir. Yakınlığı geliştirir, çiftlerin bağlanmasına yardımcı olarak her iki tarafı da iyi hissettirir.
Boynu
Boyun, kadın erojen bölgeleri arasında çok duyarlı bir alandır ve aynı zamanda dokunma, yalama ve öpme için en seksi yerlerdendir. Bu bölgedeki cilt çok ince olduğu için, iyi hissettirmek çok fazla zaman almaz. Kadının boynuna doğru hafifçe nefes alıp verilmesi dahi bir kadının omurgasını titreştirir.
Meme Ucu
Erkekler meme ucuna yıllarca çok özel bir dikkat gösterdiyse de, az sayıdaki erkek, onları tam potansiyellerini kullanarak nasıl zevk vereceklerini bilmektedir. Yapılan bir araştırma, meme başı stimülasyonunun, beynin klitoris ve vajinaya dokunması gibi aynı bölgede işlenerek, kadın keyfinin kutsal üçlüsünün önemli bir parçası haline geldiğini gösteriyor.
Estrogenolit Hap

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.