İLK BOŞALAN SİZ OLMAYIN

Estrogenolit hap ve Estrogenolit Damla

İLK BOŞALAN SİZ OLMAYIN
Cinsel hayatınızın başarılı olması için partnerinizin sizden önce boşalması gerekir. Erkekler için geçerli olan bu kural, kadınların cinsel birleşmeye hazır olması için gereklidir. Eğer eşiniz için daha iyi bir seçenek istiyorsanız, kadınların bir cinsel ilişki içerisinde birden fazla orgazm olmasını seçebilirsiniz. Partnerin bu konuda mantıklı hareket etmesi kadına son derece büyük bir avantaj sağlayacaktır. Aksi takdirde sadece kendisini düşünen, kendi orgazmı ile ilgilenen bir erkeğin kadın için avantaj olmadığını bilmek gerekir. Kadınların dilinden anlayan bir erkeğin bu mottoda biri olması gerekir. İlk boşalan siz olmayın, o olsun.
Kadın cinsel hayatı geç başlar, erkek kadar deneyimli olmadığı için de cinsel deneyimi çok zor ilerler. Ancak kendini keşfetmesi için hayatındaki erkeğin bu konuda maharetli olması gerekir. Eğer bencil bir erkeğe denk gelindiyse, erkeğin kendi duygularını ön planda tutan bakışı ile kadın kendini keşfedemez, mutlu olamaz. Bu durumla karşı karşıya kalan erkeğin hayatındaki kadın tarafından terk edilmesi olasıdır.Alkolün cinsel hayatınızda olumsuz etkilere sahip olması, eşini mutlu edemeyen erkeklerin kendilerine olan güvenlerini kaybetmesine neden olacaktır. Bu durumda kadınların hayatlarında ya orgazmı tatmadan ölmek ya da başka bir erkekle yeniden denemek gibi iki seçenek oluşacaktır. Bu her iki seçeneğin de kadınlar için denemesi zor bir döneme denk gelmesi, kadının bağlanmayı seven yapısından ileri gelir. Erkekler, kadınları mutlu etmeyerek sadece kendilerine değil, kadınlara da daha zor bir yaşam açmış olurlar. Çünkü mutluluk, bir başkasına ihtiyaç duymadan her iki kişinin de sahip olması gereken bir lükstür. Herkesin hakkı olmasına rağmen lüks görülen bu duygu için fedakar davranmak ve cinsel hayat söz konusu olduğunda karşındaki insanı nasıl mutlu edeceğini araştırmak ön sırada gelmektedir.
Ben iyiyim, ben mükemmelim diyerek karşınızdaki insanı mutlu edemezsiniz. Kendi taleplerinizi ve onun taleplerini öğrenerek mutlu olabilirsiniz. Bunun için de değişimi bilmek, değişmeyi öğrenmek gerekir. Eğer değişimden korkmuyorsanız ve evliliğiniz için gerektiğinde değişmeyi başarıyorsanız evlilik uzun süreli gidecektir. Evliliğin uzun süreli gitmesi için öncelikle hayatınızdaki en önemli şeyleri bir yere not etmeli, evliliğiniz süresince bunlarda azalma veya artma var mı ona bakmalısınız. Eğer evlilik sizden çok şey götürüyorsa, bu evliliğin gereksiz olduğunu gösterir. Ama çok şey kazanıyorsanız işte bu doğru bir evliliktir. Evlilik, cinselliğin kötü gittiği durumlarda tehlikeye girer.Yaşanılan cinsellikten memnun olmadığınızda, cinselliği istediğiniz veya beklediğiniz duygularla yaşayamıyorsanız evliliğiniz ciddi anlamda tehlikede demektir. İlk boşalan erkek olduğunda bu erken boşalma sorunu olarak görülür, bu nedenle erkeğin erken boşalma problemine çözüm bulabiliyor olması gerekir. Bu soruna çözüm bulamıyorsanız, erken boşalma ile ilgili problemleri çözemiyorsanız hayat size zor yüzünü göstermeye başlıyor demektir. Zor karar vermek, zor vazgeçmek bir seçenek ama hayatınızı bu şekilde devam ettirmeye gücünüz yeter mi?Kadınların cinselliği sonradan keşfediyor olmaları, onları cinsel anlamda hissedemeyen biri haline getirmez. Aksine erkeklerden daha çok önem verirler, geç bulup geç kaybetmek isterler. Geç bulup erken kaybetmek istemezler. Bu nedenle eşlerini elinde tutmak isteyen erkeklerin sağlıklarına dikkat etmesi ve cinsel işlev bozukluklarının evlilik hayatlarını tehlikeye atacaklarını bilmeleri gerekir. Düzenli cinsel yaşam için yapılan evliliklerin erkek ve kadınlar gözünde farkı yoktur. Mutlu olmak, cinsel anlamda da uyumlu olmayı gerektirir.

Estrogenolit hap ve Estrogenolit Damla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.