Hamile kalmak için pozisyonlar

https://i.hizliresim.com/aGPgzd.jpg
AŞK ÜÇGENİ: Bu pozisyon klasik misyoner pozisyonundan biraz farklıdır. Kadın sırtüstü yatarken erkek de dört ayak üzerinde durur. Kadın kalçasını yukarı kaldırarak birleşme sağlar. Erkek sabit durur, kadın hızı ve derinliği belirler.
NİRVANA: Kadın sırtüstü, bacakları düz ve birleşik şekilde uzanır. Elleriyle yatağın başından destek alır. Erkek kadının üzerine uzanır ve iki bacağını kadının iki yanına açarak, içine girer. Birlikte hareket eden erkek ve kadın baldırlarıyla baskı uygulayarak hareketi daha zevkli hale getirebilir.

KELEBEK: Kadın uygun yükseklikte bir eşyanın üzerine uzanır. Erkek kadının önünde ayakta durur ve kadın ayaklarını erkeğin omzuna uzatır. Kadın elleriyle destek alarak kalçasını kaldırır. Erkek ne kadar güçlü ise birleşme o kadar zevkli hale gelir.
DORUK NOKTASI: Erkek dizlerini hafifçe kırarak ayakta durur ve karşında duran kadını kaldırır. Kadın ayaklarını erkeğin beline dolar ve birleşme gerçekleşir.
SARMAL: Kadın dizlerini kendine çekerek yana doğru döner. Erkek kaşık pozisyonu alır ve birleşme sağlanır.

KLİPS: Erkek sırtüstü bacaklarını birleştirerek uzanır. Kadın erkeğin üzerine oturur ve geriye doğru kollarına dayanır. Kadın ritmik bir şekilde hareket eder.
ÇİFT KAT: Erkek sırtüstü uzanır ve kadın ters bir şekilde erkeğin üzerine yatar. Sırtı erkeğin göğsüne dönük olan kadın, dirseklerinin üzerine dayanır. Kadın dizleri kırık bir şekilde ayaklarını erkeğin dizleri üzerine koyar. Kadını belinden tutan erkek birleşmeyi sağlar.
KAHRAMAN: Kadın sırtüstü uzanır ve dizlerini kendine doğru çeker. Erkek dizleri üzerine oturur ve kadının kalçasını kendine doğru çeker. Kadın bu esnada bacaklarını tavana uzatır.
Estrogenolit Parfüm

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.