EŞCİNSELLİK HASTALIK MI ?

Estrogenolit Damla
En yaygın ve en hatalı görüşlerden biri de eşcinselliğin hastalık olduğu yanılgısı.
Eşcinsellik, hastalık değildir.
Eşcinsellik ruhsal ya da psikolojik bir hastalık değildir. Bu, konunun uzmanları tarafından kanıtlanmıştır.
Babasız / annesiz büyümek ya da çocukken istismara uğramak gibi durumların insanı eşcinsel yapmayacağı bilimsel bir gerçektir. Kısacası eşcinselliğin bir hastalık olduğunu düşünüyorsanız, bilim bunun aksini söylüyor!
“Duygusal ve cinsel açıdan karşı cinse yönelen kadın veya erkek heteroseksüel olarak tanımlanırken eşcinsellik, bu çekimin kişinin kendi cinsiyetinden kişilere yönelik olmasıdır. Heteroseksüellik tek cinsellik değildir, eşcinsellik de heteroseksüellik gibi insan cinselliğinin bir görünümüdür. Heteroseksüellik de eşcinsellik de hastalık veya bozukluk değildir, hastalık veya bozukluk olmadığı için tedavi edilmesi gereken bir durum söz konusu değildir, dolayısıyla tedavisi de yoktur.”
Pek çok tedavi yöntemi denendi ve hepsi başarısız oldu, pek çoğu ise “hasta” olarak yaftalanan ve “tedavi”ye maruz kalan eşcinselleri intihara sürükledi.
Bu tedavilerde tuhaf ve zalimce yöntemler kullanıldı: Eşcinselleri fahişelerle yatmaya zorlamak, evlendirmek, haftada bir vücudun belirli bölgelerini dağlamak, hipnoz, hadım etme, tiksindirme terapisi (hasta olarak görülen kişiye her cinsel istek duyduğunda elektro şok verme, mide bulantısına sebep olan ilaçlar verme), radyasyon tedavisi bu yöntemlerden bazıları. Tüm bu yöntemlerin içerisinden ise bir tanesinin bile başarılı olduğu kayıtlara geçmedi.
Cerrahi yöntemler de uygulandı. Beyin ameliyatı ile beyindeki eşcinselliği kesip alabileceğini sanan doktorlar, korkunç insanlık suçlarına imza attılar…
Estrogenolit Tablet

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.