ERKEKLER NEDEN ALDATIR

Estrogenolit Damla

Erkekler neden aldatır? Kimisi kronik çapkınlığından, kimisi ise aptal kadınından fena sıkılmış olduğundan. Gelin, hangi kategoride olduğunuzu belirleyelim. Bunun için öncelikle; aldatmaya sebep olan şeyleri ve bunları yapıp yapmadığınızı tespit etmemiz gerekiyor.
1-Erkekler heyecan için aldatır
Heyecan/adrenalin isterler çünkü erkeklerin tabiatları adrenalin hormonu salgılamaya muhtaçtır. Her ilişkide olduğu gibi; ilişkiye başladıktan bir süre sonra her şey monotonlaşır. Birlikte yapılan sosyal aktivitelerden tutunda onla olan cinsel yaşamınıza kadar çoğu şeyin monotonlaşmasına izin vermişseniz demektir.
2-Erkekler cinsel cazibenizi yitirdiğiniz için aldatır
Erkekler içgüdüleri ile hareket etmeye yatkın canlılardır. En temel içgüdülerinden biri de; Sekstir. Günümüz dünyasında ki seks, mağara devrinde yapılan seksten çok ötede bir yerdedir ve bunu hala anlayamamış bir ton insan bulunmaktadır. Erkeğine hareketli, heyecan dolu ve hatta sıra dışı bir seks yaşamı sunamayan her kadın erkeği nazarında cinsel cazibesini hızla kaybeder ve sonunda da aldatılmaya mahkum hale gelir.
3-Erkekler intikam için aldatır
Özellikle sosyal yaşamınızda sergilediğiniz hal ve hareketlerinizde onu kızdıran, bunaltan, ortak çevrenize karşı onu mahçup eden hal ve hareketleriniz varsa yine aptallar sınıfına girdiniz demektir. Ruhen memnun edemediğiniz bir adam hiç gözünüzün yaşına bakmadan sizi aldatır. Sizi aldattığı kadını belki de yeterince çekici bulmuyor bile olabilir ama olsun, amaç intikam değil mi? Bize güvenin; sadece en merhametli olanı o an yaklaşmadan önce günlerce tereddüt eder ama o an geldiğinde bir otel odasında 2 dakikada işi bitirir.
Erkeğiniz sizi aldatmadan harekete geçin
Aldatıyor olsa da harekete geçin. Hiç birşey için geç kalmış sayılmazsınız. Aptallığa son vererek bu durumu kısa bir süre sonra tersine çevirebilirsiniz. Yukarıda kısaca açıkladığımız sebepler dünya genelinde bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış aldatma sebepleridir. Dikkat ettiyseniz bu 3 nedenin özü sadece iki şeydir. Biri sosyal tatmindir, diğeri ise cinsel tatmindir. Eğer siz erkeğinizi bu iki konuda tatmin edebilecek akıllı bir kadın olursanız partneriniz sizi aldatmayı asla düşünmeyecektir. Daha öncesinde sizi defalarca aldatmış olsa bile, sizdeki değişimleri fark ettikçe aldatmayı bırakacaktır. Bazı bilimsel metotlar bunların hepsini mümkün kılıyor. ilişkinizin tekdüzeleşmesine asla izin vermeyin. Tansiyonu olumlu yönde yükseltecek şeyler yapmaktan çekinmeyin. Biraz onun aklını başından alacak şeyler yapın.
Peki, bunları nasıl yapacağım?Akıllı bir kadın planlayıcı olmak zorundadır. Bazı planlarla ilişkinize inanılmaz ivmeler kazandırabilirsiniz. Sakın önyargılı olmayın, planlı olma hali sizi içten pazarlıklı ya da sinsi bir kadın yapmayacak. Bunlar sadece ilişkisini iyi yönde geliştirmek isteyen bir kadının çabaları olacak Yapılması gerekenleri anlatan bu rehberlere mutlaka göz gezdirmenizi tavsiye deriz.
Örneğin;
Yataktaki Cinsel yaşamını nasıl renklendireceğinizi, cinsel cazibenizi nasıl arttıracağınızı ve erkeğinizi yatakta etkilemenin yollarını tek tek anlatan kitaplar vardır cinsel isteksizlik problemleri var ise gıda takviyesi bulunan estrogenolit ürünleri mevcuttur bu şekilde yardım alarak cinselliğinizde ilişkinizi de kurtarabilirsiniz .
Estrogenolit Damla

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.