ERKEK ALDATINCA KADININ YAPTIĞI HATALAR

https://i.hizliresim.com/aGPgzd.jpg

Sevgiliyi/eşi elinde tutmak uğruna değişmek

Aldatılmayı kendi suçunuz gibi düşünüyorsanız bilmelisiniz ki ilişkide, iki taraf da aynı şekilde çabalamalıdır. Kendiniz ve hayatınızla ilgili birkaç şeyi değiştirmeye çalışmanızda yanlış hiçbir şey yok ama bunu başkasını mutlu etmek için yapmamalısınız.

Onu değiştirebileceğini düşünmek

Pek çok kadın, eşinin/sevgilisinin bir hata yaptığına ve onu değiştirebileceğine inanır. Bu çok yanlış bir düşüncedir çünkü kimse kimseyi değiştiremez. Birinin değişebilmesi için bu değişimi kendisinin istemesi gerekir.

Araştırmaya başlamak

Aldatıldığından şüphelenen pek çok kadın araştırma yapmaya, her küçük şeyi kurcalamaya başlar. Bu çok büyük bir hatadır. Sevgilinizi suçlamaya başlamadan önce bu durumdan emin olun ve enerjinizi her küçük şeyi araştırmak için kullanmayın.

Bir kerelik bir durum olduğunu düşünmek

Aldatılan kadınlar bazen, bu durumun bir kerelik olduğuna inanır ve eşlerini affederler. Eğer eşiniz size bi defalık bir şey olduğunu söyledi ve onu affetmeye karar verdiyseniz, öncesinde gerçekten üzgün olduğundan emin olduktan ve sizi hala sevdiğini kanıtladıktan sonra onu affedin ve bu kararı vermeden önce dikkatlice durumu değerlendirin.

Ona göre yaşamak

Pek çok kadın, yalnız kalmaktan korktuğu için, aldattığı halde, sevgilisi/eşiyle kalmaya devam eder. Hayallerinden vazgeçer ve sadece onu mutlu etmek için yaşar. Bu büyük bir hatadır ve bir erkeği elde tutmanın yolu kesinlikle hayatı ona göre yaşamak değildir.

Düzelmesi için çocuk yapmak

Bu, yapabileceğiniz en kötü hatadır. Bazı kadınlar aldata eşlerini yanlarında tutmak için hamile kalmaya karar verirler. Asla ilişkiniz ve siz tam anlamıyla hazır olmadan çocuk yapmamalısınız. Bu çok bencilce olur ve eşinizin sizle istediği için kalmasını da sağlamaz.

 

Unutmayın aldatmanın özrü yoktur. Aldatan erkek sizi hak etmiyor demektir.

Estrogenolit Parfüm

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.