EN ATEŞLİ SEKS POZİSYONLARI

Estrogenolit Hap
Klasik seks pozisyonlarından sıkılanlar ve seks hayatını hareketlendirmek isteyenler için birbirinden ateşli ve çıldırtıcı seks pozisyonlar..
69 nedir,nasıl yapılır?
Her iki taraf aynı anda birbirlerini uyarmak için izin verdiği bir pozisyondur. Oral ilişki pozisyonlarından hoşlananlar için en iyilerinden biri olarak kabul edilir.
Ters 69 nedir? Nasıl yapılır?
Geleneksel 69 pozisyonunun tam tersi. Çiftlerin birbirleri üzerindeki açılarını değiştirmek için harika bir yoldur.
Yanlamasına 69 nedir? Nasıl yapılır?
Geleneksel 69 pozisyonuna değişiklik olarak her iki çiftin de yanlamasına yatarak gerçekleştirdiği bir pozisyondur.
Oturarak 69 nedir? Nasıl yapılır?
Oturarak 69 pozisyonunda parterini kaldırabilmesi için erkeğin üst beden kaslarının güçlü olması gerekir. Partnerlerden biri otururken diğeri bacaklarını omuz çevresine yerleştirir. Oturan parterin başını bacak arasına yerleştirmesi ve ortak hareketleriyle devam eder.
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
Ayakta 69 nedir? Nasıl yapılır?
Bu pozisyonu gerçekleştirirken parterin güce ve sabra oldukça fazla ihtiyacı var.
Akrobat pozisyonu nedir? Nasıl yapılır?
Klitorise farklı bir açıdan baskı yapabilmek için uygun bir pozisyondur. Kadın erkeğin üzerine ata biner gibi oturur ve sırtı erkeğin ayaklarına gelecek şekilde arkasına yaslanır.
Amazon pozisyonu nedir? Nasıl yapılır?
Kadının üste olduğu ve gerçekten vahşi pozisyonlardan biridir. Erkek bacaklarını kendine doğru çeker ve kadın üzerine oturur.
Köprü pozisyonu nedir? Nasıl yapılır?
Eşlerden biri diz çökmüş şekilde dururken diğeri köprü pozisyonunda uzanır. Fantastik seks pozisyonları sevenlerin vazgeçilmezi olan köprüde herhangi sakatlanmaya sebep olmamak için başının altına yastık koyulması gerekir.
Koltuk pozisyonu nedir? Nasıl yapılır?
Yaratıcı ve eğlenceli pozisyonlardan biridir. Eşlerden biri omuz ve kollarından destek alacak şekilde arkasına yaslanıyor gibi oturur. Diğeri ise bacaklarını parterinin omuzlarına koyacak şekilde kucağına oturarak gerçekleşir.
Kovboy pozisyonu nedir? Nasıl yapılır?Kadının erkeğin üzerine ata biner gibi bir pozisyonda durmasıyla ve ata biniyormuş gibi hareket etmesiyle gerçekleşir.
Estrogenolit Hap

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.