DUŞTA KAÇAMAK YAPMAYA NE DERSİNİZ ?

Estrogenolit
Pozisyonunuzu seçin

Duşta uygulayabileceğiniz en iyi pozisyon, köpek stilinin çeşitleridir. Ayakta dururken öne eğilebilir ve bu şekilde birlikte olabilirsiniz.

Hazırlıklı olun

İşinizi kolaylaştıracak birkaç küçük malzemeyi (tabure gbi) yanınızda bulundurarak duşta geçireceğiniz eğlenceli anları kolaylaştırabilirsiniz.

Dokunmak

Islak vücuda dokunmak her zaman erotik bir harekettir ama özellikle bunu duşta yaptığınızda ya da size yapıldığında hiç olmadığı kadar seksi olur.

Partnerinizle duşa girin, her yerinize sıcak suyla masaj yapsın ama bu sırada özel bölgelerinize dokunmasın. Sonra ona arkanızı dönün ve ellerinizi duvara dayayın.

Sonra, poponuzu biraz dışarı çıkarın ve sıcak suyun altında size dokunmasını isteyin. Siz dur diyene kadar buna devam edebilir, bu hareket ikinizi de tahrik edecektir. Bundan sonra dilediğinizi yapmaya devam edebilirsiniz.

Kayganlaştırıcıyı unutmayın

Duştayken yardıma ihtiyacınız olmayacağını düşünebilirsiniz ama bu doğru değil.

Duştayken su geçirmeyen bir kayganlaştırıcı kullanmanızı öneririz, yerlere dökmemeye dikkat edin aksi taktirde zemin çok kaygan olacaktır.
Estrogenolit
Dizlerinizin üzerinde

Duşta, dizlerinizin üzerine eğilebilir ya da ellerinizin ve dizlerinizin üzerinde durabilirsiniz. Partnerinizden duş başlığını alıp sırtınızda ve poponuzda dolaştırmasını isteyin. Bu ikiniz için de tahrik edici bir deneyim olacak.

O sizi yıkarken siz de onun özel bölgelerine ilgi gösterebilirsiniz.

Yeni başlayanlar için

Eğer duşta seks yapmak sizin için çok da rahat değilse duşta ön sevişmenizi yapabilir ve devamı için yatak odanıza geçebilirsiniz.

Islak tişört

Eğer bir fantazi gerçekleştirecekseniz bunu düzgün bir şekilde yapmalısınız.

Üzerinizde seksi bir iç çamaşırı ve beyaz tişört, yanınızda da partnerinizle duşa girin. Su üzerinizden akarken sevişmeye başlayın ve sonrasında dilediğiniz şekilde devam edin.

 
Estrogenolit Parfüm

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.