DAHA ŞİDDETLİ ORGAZM İÇİN 12 SIR

Estrogenolit
Orgazmlarınızı daha şiddetli hale getirmek istiyorsanız kegel egzersizleri yapmalısınız.
Doğru noktalara dokunun
Sürtünmenin de olduğu bir pozisyon, cinsel ilişki sırasında, orgazm olmanızı kolaylaştıracaktır. Bunun için yukarıda olduğunuz pozisyonları tercih edebilir ya da alttayken poponuzun altına bir yastık yerleştirebilirsiniz.
Kendi başınıza öğrenin
Vücudunuzu eğitmek için, mastürbasyon yapmanız önemlidir. Böylece, vücudunuzu daha yakından tanırsınız.
Önsevişmenizi yaratıcı hale getirin
Kadınların sevişmeye hazırlanması, erkeklerden daha uzun sürer. Önsevişmenize illa yatakta değil, gün içinde e-postal ya da mesajlarla da başlayabilirsiniz.
İlaçlarınızı tanıyın
Eğer antidepresan kullanıyorsanız, kullandığınız ilaç, cinsel hayatınızı etkileyebilir. Eğer libidonuzda düşüş varsa doktorunuzla bu konuyu görüşün.
Konuşun
Erkekler, seks söz konusu olduğunda, yönlendirilmek isterler. Sevgilinizin doğru noktada olduğunu bilmesini sağlayın. Bunun sözlü ya da ses çıkartarak yapabilirsiniz.
Risk alın
Araştırmalar, adrenalin salgılamanızı sağlayan davranışların beyinde uyarılmaya neden olduğunu ve dopamin salgılandığını göstermektedir. Bunge jumping, dağ tırmanışı hatta korku filmi izlemek bile vücudunuzun adrenalin salgılamasını sağlar.
Nefes almaya odaklanın
Tantrik seks kulağa ürkütücü gelebilir ama Tantrik seksin temel ilkesi nefes almaya odaklanmaktır ve seks sırasında nefes almaya odaklanan çiftler, orgazmı biraz geciktirerek daha kuvvetli olmasını sağlarlar ve daha çok zevk alırlar.
Erotikayı keşfedin
Porno sadece büyük penisler ve ürkütücü görüntülerden oluşmaz. Erotik filmler ve kitaplar kaliteli ve tahrik edici de olabilirler ve siz ne kadar tahrik olursanız o kadar iyi bir orgazm yaşarsınız.
Zevki erteleyin
Uyarılma ne kadar uzun tutulursa orgazma ulaştığınız an da o kadar kuvvetli olur. Orgazma yaklaştığınız an biraz yavaşlayın ve bunu orgazma tam olarak ulaşmadan önce birkaç defa tekrar edin.
Yardım alın
Eğer cinsel ilişki sırasında orgazma ulaşamıyorsanız bu konuyu ertelemeden bir uzmanla görüşün. Bunun sebebi psikolojik ya da medikal olabilir.
Rahatlayın
Fransa’da 500’den fazla kadın üzerinde yapılan bir araştırma, kadınların %70’inde iş stresinden dolayı cinsel isteklerinde azalma olduğunu göstermiştir. Stresin libidonuzu düşürmesine izin vermeyin.

Estrogenolit

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.