CİNSELLİK DE ERKEKLERİN HAZ NOKTALARI

Estrogenolit
CİNSELLİK DE ERKEKLERİN HAZ NOKTALARI
1. Boyun
Eğer kadınlar boyunlarının öpülmesinden ve okşanmasından bu kadar hoşlanıyorsa, erkekler için de bu durum söz konusu olabilir. Bir sonraki sefere ön sevişmenin bir bölümünde partnerinizin boynuna yönelin, nefesiniz bile tüylerini diken diken etmeye yetecektir.
2. Saçlar ve baş
Saçlarının arasında gezinen parmaklarınız, saçını ufak ufak çekmeniz ve hafif baskılarla yapılan bir kafa masajı, partnerinizi rahatlatacak ve sevişmenin geri kalanı için moda sokacaktır.

3. Kulak
Kulağının çevresinde hissedeceği sıcak nefesiniz ve fısıldayacağınız erotik şeylerin, partnerinizin isteğini arttıracağı kesin. Ne söyleyeceğinizi bilmiyorsanız, “seni özledim”, “bütün gün bu anı bekledim” gibi başlangıçlar yapabilirsiniz.
4. Perineum –cinsel organlar ve anüs arası-
Bu bölge aslında bir çok zevkin gizlendiği bir yer. Biraz ilgi, partnerinizin hoşuna gidecektir. Ne kadar zevk aldığını görünce şaşırabilirsiniz.
5. Göğüs ucu
Aslında bu bölgeden alınan zevk, tüm erkeklerin ortak noktası değil. Bazı erkekler göğüs uçlarıyla oynanmasından keyif alırken, bazıları buna dayanamaz. Bunu anlamanın en kolay yolu, diğer birçok şey gibi, denemekten geçiyor.
6. Parmaklar
Bir erkeğin parmaklarıyla oynanması, bazen başka çağrışımlar yapabilir. Deneyin ve neler olacağını kendi gözlerinizle görün.
7. Anüs
Çoğu erkek bu bölgeden bahsedildiğinde ters tepkiler verebilir. Ancak anonim olarak yapılan anketlerde çıkan sonuçlara göre, erkeklerin anüsle temastan zevk aldığı ortaya konmuş. İlişkinizde farklı heyecanlar yaşamak için deneyebilirsiniz.
8. Sırt
Ellerinizi, parmaklarınızı ya da dudağınızı, partnerinizin boynundan beline kadar gezdirmeniz, onun için dünyanın en rahatlatıcı hislerinden biridir. Yumuşak bir masajla ekstra rahatlama, erotik bir mesajla da fazladan zevk almasını sağlayabilirsiniz. Sizi fiziksel olarak birbirinize yaklaştırmasının yanı sıra, iki taraf için de huzur verici olduğu kesin.
Partnerinizi ve kendinizi tanımanın yolu, her şeyden önce, yeni deneyimlere açık olmaktan geçiyor. Bir dahaki sefere yatağa girdiğinizde, birbirinizi karşılıklı olarak yönlendirerek ve iletişim kurarak, vücutlarınızı beraber keşfedin. Erkeklerin zevk noktalarına hitap edebilirseniz bir adım öndesiniz demektir.
Estrogenolit

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.