CİNSELLİĞE KARŞI İLGİSİZLİK ÖZGÜVEN KAYBINDAN OLABİLİR

Sadece orta yaşlı kadınlar da değil, cinsel isteksizlik sorunu, bugün genç kızlar da bile yaşanan bir durum. Sorunun temeline indiğimizde ise, bedeninden utanma, kendini güzel bulmama ve en fazla da vajina bölgesinin istediği ölçülerde estetik olmaması durumu var. Oysaki cinsellik, rahat olmayı, bedenini özgürce bırakmayı ve karşılıklı tatminkar zamanları gerektiriyor. Fakat kadın bedeniyle ve özellikle vajinasıyla ilgili sorun yaşıyorsa, sevişmek, ilişkiye girmek ve eşinin istememesi için güzel giyinmek dahi istemiyor.

Vajina bölgesinin olası sorunları nelerdir?

İşte tüm bu sorunlar özgüven kaybından kaynaklanıyor. Sözgelimi kontrolsüz vajinal doğum yapmış bir kadının, vajinasında genişleme sorunu yaşaması son derece doğaldır. Genişleyen uzuv yüzünden ne eşini hissedebilir, ne de eşi yeterinde tatmin olabilir. Bir başka örnek ise, yer çekimi, hormonal sebeplerden dolayı sarkan veya renk değiştiren, kararan iç ve dış dudak bölgesinin bu estetik dışı duruşudur.

Kadın partnerine bu şekilde güzel gözükmediğini düşünür. Zaten Genital Güzelleştirme tekniğimin çıkış noktası da burası, amaç bölgeyi kadının istediği şekilde güzelleştirmek. Bu sebeple tekniğin ismi Genital Güzelleştirme çünkü diğer hiçbir organdan farkı olmaksızın, burası da güzel ve genç kalmayı hak ediyor. Vajina bölgesinin olası sorunlarına bakacak olursak, dış ve iç dudaklarda sarkma, mons pubisde yağlanma veya çöküklük ki bu klitorisin uyarılmasını azaltır, az evvel söylediğim pigmentasyon sorunları, iç genital bölgenin deformasyonu yani genişlemesi, cinsel hazda azalma, fonksiyon bozuklukları, estetik dışı görüntü ve tabii idrar kaçırma.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.