CİNSEL İSTEĞİ AZALTIYOR

Estrogenolit Hap
CİNSEL İSTEĞİ AZALTIYOR
Cinsel isteğinizle ilgili bir problem olduğunu fark ediyor olabilirsiniz. Ancak bazı durumlarda bunun altında yatan başka bir neden vardır. İlişkiyle ilgili sorunlar cinsel isteği azaltan nedenlerin başında gelir.Eğer kıymetinizin bilinmediğini düşünüyorsanız veya ilişkinizde sevgi ya da yakınlık hissedemiyorsanız, cinsel ilişki isteme ihtimaliniz de azalacaktır.
Eğer partnerinize nefret duyuyorsanız alacağınız hiçbir ilaç isteğinizi yükseltmez. Ancak ilişkinizde problem yoksa medikal açıdan da cinsel isteği azaltan nedenler mevcuttur.Günde önerilen 7-8 saat uykuyu almamak, gün içinde daha fazla kahve içmekten başka şeylere de yol açar. Yapılan araştırmalarda daha çok uyuyan kadınların ertesi gün daha yüksek cinsel isteğe sahip olduğu görülmüştür. Hatta her artan uyku saatinde, cinsel istek %14 artmaktadır.Eğer uyku probleminiz varsa bitkisel çaylar, yatmadan önce yoga veya sıcak bir banyo gibi rahatlatıcı yöntemlerle daha iyi uyumayı sağlayabilirsiniz.Özellikle libidoyu etkileyen östrojen ve testosteron hormonlarında değişikliğe sebep olmaktadır. Araştırmacılar gıdalarda bulunan özel bir ftalat türüne odaklanmış olsalar da benzer maddeler günlük ürünlerde de bulunur.Daha fazla işlenmemiş ve organik gıdalar tüketerek kimyasallara maruz kalma oranınızı azaltabilirsiniz. Depresyon şikayeti olan kadınlarda tahrik olmak, orgazm olmak sınırlanmakta, cinsel ilişki sırasında hissedilen ağrı ve acı artarken, tatmin düşmektedir. Ayrıca depresyon ve anksiyete bozuklukları için verilen birçok ilaç da cinsel isteği kötü etkileyebilir. Menopoza girmenin olumlu yanı adet dönemlerinin sıkıntılarından kurtulmak olsa da, değişen hormon seviyeleri cinsel isteği azaltan nedenler arasında yer alabilir. Menopoz sonrası dönemdeki kadınların yarısından çoğu cinsel isteksizlik yaşadığını belirtmektedir.Bir kadın yaşlandıkça östrojen ve testosteron hormonları azalır ve bu hormonlar cinsel arzu ile ilişkilidir. Ayrıca vajinal kuruluk da bu dönemde yaşanabildiğinden, ilişki sırasında artan acı riski kadını ilişkiden soğutabilir. Eşlerinin kendilerinden mükemmel olmalarını beklediğini düşünen kadınların cinsel isteksizlik yaşaması daha olasıdır. Çünkü partnerlerinden hissettikleri baskı cinsel özgüveni azaltır ve cinsel kaygıyı artırır. Bu da normal olarak libidoyu kötü etkiler. Bazı anne adayları hamilelik süresinde cinsel isteğin arttığını görürken, bazıları için seks akıllarına gelen en son şey olur.Çoğu durumda cinsel istek 9 ay boyunca dalgalanacaktır ve ne kadar rahat bir hamilelik geçirdiğiniz bunu etkileyecektir. Ancak isteğiniz azaldıysa en azından bunun normal olduğunu bilerek rahat edebilirsiniz.

Estrogenolit Hap

3 Comments

 1. buse toprak

  kızlar eğer sizin de benimki gibi sorunlarınız varsa,sevişme ve ilişki esnasında stres,en önemli şey olan isteksizlik,ilişki sonrası umutsuzluk gibi bu ürünü kullanmalısınız. birebir bayan damla ürününü kullandım ve gördüm.etkisi harikaydı….

  Reply
 2. ender yılmaz

  Selam ben dul bir beyim, sevgilimi bir türlü cinsel ilişkiye ikna edemedim. daha sonra sitenizden bayan istek arttırıcı siparişi verdim.sevgilimin haberi olmadan meyve suyuna 10 damla kadar damlattım 20 dakika sonrası kendisi ilişkiye girmek istediğini söyledi ve ilişkiden sonra bende durumu anlattım.şuan ikimizde çok mutluyuz sağolun estrogenolit iyiki varsınız…

  Reply
 3. arif adalı

  eşim için onun da rızasını alıp damla söyledim önce. ama etki etmedi ama sağolsunlar çok ilgili çalışanları var etki etmedi diye arayınca tablet ve yan bir ürün önerdiler. faydasını çok gördük teşekkür ederiz ürünler içinde yardımlar ve ilgi içinde

  Reply

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.