CİNSEL İLİŞKİYİ UZUN TUTMANIN YOLLARI

Estrogenolit Parfüm

KONUŞUN: Çiftler cinsellikle ilgili istek, beklenti ve duygularını birbirine açıkça ifade edebildikleri bir iletişimde olmalıdır. Cinsellikte istediği ve istemediği şeyleri rahatlıkla konuşabilen bir çift cinsellikten daha çok keyif alır.

SEKS İÇİN RAHAT BİR ORTAM YARAYIN: Güvenli ve rahat olan bir mekanda cinsellik daha keyiflidir. Konforsuz ve güvensiz bir ortamda olan çiftin yaşayacağı haz ve keyif azdır ve ilişki kısa sürelidir.

ÖN SEVİŞME SÜRESİNE GEREKEN ZAMANI VERİN: Kadın ön sevişmeden büyük bir haz alırlar, ön sevişme süresinin en az 20 dakika olması gerekir. Erkeğin erken boşalma sorununu denetim altına alması ve kadının orgazma ulaşabilmesi için ön sevişme yapılmalıdır.

FANTEZİLER VE AŞK OYUNLARINA ÖNYARGILI YAKLAŞMAYIN: Partnerinizle olan cinsel hayatınızdan artık eski hazzı ve keyfi alamıyorsanız cinsel hayatınızı rutin ve sıkıcı bir hale getirmiş olabilirsiniz. Bu durumu değiştirmek için yaptığınız fanteziler ve aşk oyunları cinsel ilişki sürenizi ve aldığınız hazzı artırabilir.

Estrogenolit Tablet

BEDENİNİZLE BARIŞIK OLUN: Çift sevgi ve seksi bir potada eritirse, seks ve sevgi birbirini çağrıştırırsa sevişme sevginin göstergesi bir eylem olduğundan sevgiyi daha çok hissedip, paylaşmak için çift cinsel ilişkiyi uzatır.

 TUTKU VE ROMANTİZME ÖNEM VERİN: İlişkisinde romantizm ve tutkuya önem veren çiftler, seksi mekanik bir eylem haline getirmez. Tutkulu ve romantik bir çift uzun ve ateşli sevişmeler yaşar.

AFRODİZYAK ETKİLİ BESİNLERİN GÜCÜNDEN YARARLANIN: Cinsel iştahı artıran, afrodizyak besinler almak cinsel hayatı olumlu etkiler. Sevişmeden önce şişkinlik yapan yiyecekler yemek, soğuk içecekler, dondurma yemek cinsel isteği azaltır. İyi bir cinsel performans için ne aç ne tok olunmalıdır.

SPOR İLE CİNSEL PERFORMANSINIZI ARTIRIN: Egzersiz ve spor yapan bireylerin, dinç ve sağlıklı olmaları nedeniyle cinsel performansları daha iyidir. Egzersiz yapan kişilerin kalp atışları arttığı ve kan dolaşımı hızlandığı için cinsel istekleri artar. Penis ve vajen etrafında yer alan pelvis taban kaslarını çalıştıran hareketler yaparak cinsel hazzı uzatmak mümkündür
Estrogenolit Tablet

 

 

 

 

 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.