CİNSEL İLİŞKİ SONRASI YAPILMASI GEREKENLER

Estrogenolit Hap
Kısa zamanda orgazma ulaşan kadın ve erkeklerin çoğu için, daha sonra birbirini kucaklamak ve öpmek yeterli oluyor. Bundan sonra yeniden cinsel ilişkide bulunmayı istemedikleri zaman, daha fazla uyarma gereksizdir. Genellikle erkek, çok çabuk gerçek yaşama döner. Ama kadın, bir süre daha orgazm sarhoşluğu içinde kalır. Birleşimden hemen sonra uyumak isteyen erkek, eşinin cinsel duygularının henüz yatışmamış olduğunu ve hemen ayrılmayı arzulamadığını unutmamalıdır.
Son mutluluğu, kadın cinsel ilişkiden sonra eşinin okşamalarıyla tadar ve daha da mutlu olur. Bu, erkeğin eşini sevdiğini kanıtlar. Erkek, eşini, tatlı minnet ve sevgi sözleriyle hoş bir mutluluk atmosferine sürükler ise normal ilişkileri de cinsel ilişkileri de her zaman çok güzel geçer. Bu sırada eşinin dudaklarından, gözlerinden, boynundan ve göğüslerinden öper.
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
Buna karşılık olarak da, kadın süregelen orgazm durumunda, kocasına minnet ve mutluluk duyguları ile sarılır. Böylece ihtiras ateşi yeniden alevlenir. Leğen kaslarının isteyerek veya irade dışı ritmik kasılmaları da erkeği hoş bir. Uyarılma durumunda tutar ve erkeğin penisinin çabuk sönmesini, vajinadan dışarı kaymasını önler. Çift böylece organları birleşik halde, uykuya dalar .Bununla birlikte çoğunlukla erkeğin bu çabası çok geç kalmış olacağı için, her iki eş de aynı anda orgazma varmaya gayret etmelidir. Birlikte orgazmdan sonra, erkek okşamalarını çok uzun sürdürmemeye dikkat etmelidir. Aksi durumda bu okşamalar, kadında yeni arzular uyandırabilir. Yeniden bir istekte bulunabilir, Oysaki erkek daha bir süre yeniden birleşime hazır değildir. Durum böyleyken eşlerin ilişkilerinin seanslarını uzatmaları için hem daha istekli, sıkılmadan daha hoşnut olabilmesi için Estrogenolit bayan istek arttırıcı ve Erkek tablet seans uzatıcı ürünlerini deneyiniz bitkisel bir ürün olup sizin de partnerinizin de kesinlikle seks durumundan sonra mutlu çıkması için önerilen çok güzel bir üründür.
Estrogenolit Hap

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.