CİNSEL İLİŞKİ DENEYİM TÜRLERİ

Estrogenolit Hap
Bütün çiftlerin cinsel birliktelik ihtiyacı vakte ve koşullara göre değişebiliyor. Çiftler birlikte olma rutinlerini değiştirerek ve yeni şeyler deneyerek, daha renkli ve tutkulu bir ilişkiye sahip olabiliyor. Birbirlerini uzun zamanla ödüllendirdiklerinde sadece fiziksel değil, duygusal birlikteliğinde de tadına varabiliyorlar. Böylece çift hem birbirini daha yakın hissedebiliyor hem de birbirlerini ne kadar sevdiklerini gösterme şansını elde edebiliyor.
Birlikte olurken sadece fiziksel hazzı değil, duygusal hazzı da düşünmek gerekmektedir. Çünkü her ne kadar tam tersi düşünülse de, insanlar sadece fiziksel zevkler için birlikte olmuyorlar. Bazen sadece sevildiklerini, arzulandıklarını, değerli olduklarını ve bir başkasının onlara değer verdiğini hissetmek için partnerleriyle birlikte olmak, bazen de sadece boşalıp rahatlayabilmek için cinsel ilişki istiyorlar. Bu nedenle cinselliği, rahatlamış bir halde, birlikte olmanın ve dokunmanın verdiği hazza odaklanarak, haz alıp haz verebilme, ruhu ve bedeni paylaşabilme, ne olursa olsun bir şekilde boşalabilme bilim ve sanatı olarak tarif ediyoruz. Çiftler bu sanatı icra ederken altın, gümüş ve bronz olmak üzere üç tür seks deneyimi yaşayabiliyor.
ALTIN BİRLİKTELİK
“Altın birliktelik” adını verdiğimiz kaliteli birlikte olma şekli ortalama iki saat sürmektedir. Erkekler genellikle boşalmaya yönelik düşündüklerinden dolayı, birlikte olmak konusunda eşlerine en kısa yoldan en fazla zevki vermeye çaba gösteriyorlar. Bu nedenle kadın doyum noktasına yaklaşırken, bir an önce doruğa tırmanabilmesi için ellerinden geleni yapıyorlar. Oysa kadınlara daha fazla zevk vermenin sırrı, doyum noktasına yaklaştırdıktan sonra, yavaşlamak ve aynı hareketleri yenilemekten geçiyor. Kadını böyle iki ya da üç kez doyum noktasına yaklaştırıp, enerjisini tüketmeden önce biraz yavaşlamasını sağlamak aldığı zevki arttırabiliyor. Doyum noktasına her yaklaşmasında doyum arzusu biraz daha arttığı gibi, bedeni de boşalma veya orgazma tümüyle hazırlanmış oluyor. Ön sevişme süresi böylece uzadığından dolayı, hem kadın daha güçlü bir boşalma ve orgazm hissi duyabiliyor hem de erkeğin boşalması veya orgazmı daha yoğun olabiliyor. Altın birliktelik ilişkisinde sırayla erkek ve kadın birbirini birkaç kez, doyum noktasına yaklaştırıp enerji düzeyinin düşmesine izin veriyor. Altın birliktelik için erkeğin cinsel enerjisini ve boşalmasını kontrol altında tutması önem taşıyor. Altın seks için önce erkeğin belirli bir hızla sonuca doğru giderken, yavaşlayıp tekrar hız kazanmasını öğrenmesi gerekiyor. Birkaç kez yüksek düzeye çıkıp indikten sonra, erkeğin boşalma telaşı azalıyor ve seksin her dakikasından daha fazla zevk alabiliyor. Daha sonra kadının birkaç kez doyum noktasına kadar yaklaşıp, geri gelmesi gerekiyor. Bu süreçte kadının boşalmaya veya orgazma yaklaştığını eşine bildirmek için bir kelimeyi şifre olarak kullanması gerekiyor. Bu işareti alan erkek yaklaşık otuz saniye kadar tahrik edici okşamalarına ara verip, sonra tekrar başlayabiliyor. Ancak erkek ara verince ilgisini tümüyle kadından çekmek zorunda değildir. Partnerinin bedenini dolaylı olarak tahrik edecek biçimde okşamayı sürdürebiliyor ve böylece enerji seviyesi yerleşmesine fırsat tanıyarak bu kez daha yükseğe çıkarabiliyor. Böylece çift aralarında gidip gelen sevgi akımını daha güçlü olarak hissedebiliyor. Altın seks için ön sevişmeye ve aşk oyunlarına daha uzun zaman ayırmak ve önce kadının doyuma ulaşmasına dikkat etmek gerekiyor. Bu tecrübeyi yaşamak isteyen insanlar takviye gıdalara ihtiyaç duyabilmektedir. Bu takviye gıdalara ihtiyaç duyan kişilerinin izinleri alınmış ve onaylanmış yerleri tercih etmesi büyük önem taşımaktadır.
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
GÜMÜŞ BİRLİKTELİK
Daha çok yaşanan ve “gümüş birliktelik” adını verdiğimiz normal birlikte olma şekli ortalama otuz dakika sürüyor. Gümüş birlikteliğin beş dakikası erkek, yirmi dakikası kadın için oluyor ve son beş dakika da en üst noktaya eriştikten sonra mutluluğu paylaşmaya ayrılıyor. Gümüş birliktelikte erkeğin ilk olarak enerjisini eşinin doyum noktasına doğru yönlendirmesi daha sonra kendi üzerinde yoğunlaşması gerekmektedir. Erkek heyecan seviyesini kontrol altında tutup partnerinden önce doyuma ulaşmamayı başarırsa, kadın seks deneyiminden çok daha fazla zevk alabiliyor. Boşalma kontrolün partnerinde olduğuna inancı arttıkça, kadın tümüyle kendini zevk almaya bırakabiliyor. Ayrıca kadın doyuma ulaştıktan sonra, tüm benliğini partnerine sevgi göstermeye ve zevk vermeye yoğunlaşabilir. Bazen erkeğin doyuma ulaşma isteği çok güçlü olabiliyor. Bu gibi durumlarda aşk kaslarını gevşeterek nefsini ve nefesini kontrol etmesi, eşinin kendisini daha fazla tahrik etmesine izin vermemesi ve sakinleşmeye çalışması gerekiy

BRONZ BİRLİKTELİK
Ülkemizde sıkça şikayet edilen birliktelik şeklidir ve “bronz birliktelik” adını verdiğimiz hızlı birliktelik ortalama üç beş dakika sürüyor, ışık hızında ve çabucak… Kadının erkeği reddetmek yerine onun tatmini sağlamasına izin verdiği ve daha çok erkeğin boşalıp rahatlamasını hedef alan bronz birliktelik, erkeğin adrenalinin tepeye vurmasını sağlıyor. Çiftlerin seks repertuarlarına erkeklerin fiziksel (boşalma ve rahatlama) kadınların ise duygusal (sevdikleri erkek tarafından arzulanma ve onu tatmin etmenin keyfi) tatminlerinin ön planda olduğu bronz birliktelik şeklidir. Kadın bazen birlikte olurken tam havaya giremeyebiliyor. Böylece hem partnerini yarı yolda bırakmıyor hem tahrik olma konusunda endişelenmesine gerek kalmıyor hem de bir açıklama yapmak zorunda kalmıyor. Bu aynı zamanda kadının erkeğe bir moral hediyesi oluyor, onu ne kadar çok sevdiğini hissettiriyor. Ayrıca çoğu zaman erkeğin kadına sarılması, onu arzulaması ve onunla tatmin olması kadına yetebiliyor. Seks yapma havasında olmasa bile, eşini baştan çıkarabileceğini düşünmek kadına zevk verebiliyor. Hatta bazen çift bronz sekse başlıyor ve zamanla kadın havaya girerek tahrik olabiliyor ve çift gümüş sekse geçiş yapabiliyor. Bronz sekse başlayan bir kadın gerçekten havasında olup olmadığını da anlayabiliyor. Erkek, kadını sevgi ve değer verme yönünden desteklendiğini hissettirirse, daha çok gümüş seks ve ara sıra da altın seks deneyimi yaşatacağını vaat ederse, kadın bronz seks fikrine daha açık olabiliyor. Bunun gerçekleşmediği durumlarda ise erkekler daha iyi birliktelik yaşamak ve yaşatmak adına çeşitli uğraşlar içine girebiliyorlar. Düzenli spor ve gün içinde yeterli su tüketimi birliktelik kalitesini yükseltse de ekstra takviye ürünlere ihtiyaç duyulabiliyor. Bu gibi durumlarda takviye ürünlerin güvenilirliği muamma oluşturmaktadır. Bu muammayı yenmek adına kişi özellikle ve özellikle gerekli kurum ve kuruluşlarca onaylanmış ürünlere yönelmelidir. Yöneldiği kurumun belgelerini inceleyip gerekli araştırmayı yapması gerekmektedir.
Estrogenolit Hap

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.