BURÇLARIN SEKS ANLAYIŞI

Estrogenolit
İKİZLER BURCU CİNSEL YAŞAMI
Farklı kişilerle farklı deneyimler peşindedir. İkizleri tatmin edebilmek için çok farklı davranış biçimleri sergilemek gerekir. Aslında onlar tek gecelik aşklara fazla yatkındır. Asla kontrol edilemezler, buna izin vermezler. İkizlerin cinsel aktiviteleri ise kaynağını meraktan almaktadır. Cinselliğin tam orta yerinde sıkıntı hissedip, hiçbir açıklama yapmadan her şeyden vazgeçebilir. Cinsellik yaşarken bile farklı şeyler düşünebilir. Konsantrasyonu çok zayıftır ve hemen dağılabilir. Cinsellik sırasında kesinlikle susmaz. Bir çok konuyu ikizler sevişme esnasında anlatabilir…
ASLAN BURCU CİNSEL YAŞAMI
Hakimiyet kurmayı seven Aslan burcu herkesin dikkatini gerek görünüşüyle gerek davranışlarıyla çok kolay çeker. Fakat o kendisine hemen teslim olup yatağına girebilecek bir partner istemez. Yatakta kontrol her zaman partnerinde olmasını yeğler. Her zaman yatağın hayranlık duyulmaktan yanadır. Özellikle erkekleri pohpohlanmaktan fazlasıyla hoşlanır. Seks partnerinin her zaman dikkat çekici olmasını ister. Erotizm, ve değişik fantezilerden hoşlanır. Ön sevişmeden fazlasıyla haz almaktadır.
KOÇ BURCU CİNSEL YAŞAMI
Koç burcu karakterleri gereği atılgan bir yapıya sahip olup seks konusunda da girişimde bulunmakta çok başarılıdır. Koçun genelde ben merkezci bir yapısı vardır ve cinsel yaşamında aldığı kadar vermeyi de öğrenmesi gerekmektedir. Değişikliği ve yeniliği seven koç belli bir zaman sonra monoton bir cinsel hayattan zevk almamaya başlayacaktır. Birlikte olduğu insanın kendisi kadar cinsellikte becerili olmasını , zengin bir yeteneğe sahip olmasını bekler. Bir koç eğer karşısındaki insanı cinsel anlamda istiyorsa , bu konuda yapılacak pek bir şey kalmamış demektir. Bu burcun kadını da erkeği de istediği insanla birlikte olabilmek için her şeyi yapacağından emin olabilirsiniz. Başlangıçlarda kaç-kovala oyununa katılsa da daha sonradan sıkılıp saldırgan olmaya başlayacaktır. Reddedilmekten asla hoşlanmaz koç. Koç sevişme esnasında ilk dakikadan başlayarak tüm ipleri elinde tutmaktadır. Fazla ateşlidir aslında koç. Onun için cinsellik gevşetici, rahatlatıcı bir nevi güç gösterisi olan zevk deneyimidir.
BAŞAK BURCU CİNSEL YAŞAMI
Çok titizdir başak burcu. Partnerinin de temiz pak bakımlı misler gibi kokmasını ister her zaman. Bazı başak burçları garip gelecektir belki ama bu hijyen alışkanlıkları yüzünden banyoda sevişmek isteyebilirler. Şaşırmayın böyle bir istekle karşılaşırsanız sakın. Kadınları vahşi davranan erkekler yerine daha nazik ve kibar davranan erkekleri tercih edeceklerdir. Zeki olmalı bir başak burcunun partneri. Seks için karşısındakine tamamen güvenmesi gerekir. Eğer gerginse masaj yapmak onu rahatlatacak ve güzel bir sevişmeye hazırlık görevini üstlenecektir.
TERAZİ BURCU CİNSEL YAŞAMI
Terazi burçları oldukça zarif narin yapıdadırlar. Yatakta ise kendilerine şefkatli ve narin davranılmasından fazlasıyla hoşlanırlar. Yatakta argo ve küfürlü konuşmalardan asla hoşlanmaz. Seviştikleri ortam estetik ve romantik olmalıdır. Partnerinin güzel olması baş kurallarındandır. Aksi takdirde karanlıkta sevişmeyi tercih edebilir. Yatakta hakim olmayı seven terazi erkekleri , kontrolü elinde tutabilen kadınlara da asla hayır demez.
BOĞA BURCU CİNSEL YAŞAMI
Boğalar aşka cinselliğe ve erotizme doğuştan yatkın bir burçtur. Dış görünüşlerinde göstermezler fakat, tutkulu, ihtiraslı ve aktif bir cinsel hayatı vardır. Fakat hayatının diğer alanlarında olduğu gibi bu anlamda da kolayca harekete geçmesi imkansızdır. Tutkularını , arzularını, isteklerini o güveni partnerinden aldıktan sonra tamamen ortaya koyar. Boğalar rutini sevmez , kuralların dışına çıkabilir fakat, yeni olan bir şeyin deneyim kazanması için , birliktelik yaşadığı insana iltimas etmekte çok hassastır. Yine de güven açısından bağalarda gel-git yaşanma riski çok yüksektir. Boğa çekingendir. Açık açık arzularını belli etmesini kimse beklemesin. Fakat kendi kurallarına göre cazibesini, çekiciliğini ve aşk oyunlarını da mutlaka kullanır. Planlıdır ve ağır ağır zevk alarak, adım adım ilerlemeyi tercih eder. Çok sabırlıdır bir boğa. Eğer hedefe kitlendiyse uzun süre elde etmek için mümkün olan her şeyi dener. Duyarlı olmakla birlikte karşısındakini düşünür ve onun mutluluğu için elinden geleni yapar. Yine de boğalardan çok marjinal bir şey beklemeyin. Denemişlik boğa için her zaman daha güvenlidir…
AKREP BURCU CİNSEL YAŞAMI
Akrep burçları karanlıktan geceden hoşlanırlar. Seksi hayatlarının merkezine koyarlar. Akrep burcu kadınının tutkusuna kapılmamak imkansızdır. Bu burçlar sevişmek için zaman mekan tanımazlar. Her an her nerede olursa olsun sevişmek için atağa geçeceklerdir. Akrepler öyle ki ; aç kalabilir fakat seks olmadan asla yapamazlar. Çekici buldukları herkesle sevişebilirler. Ancak aşık olduğu an cinsellikten soğumaları da olası bir durumdur. Onun dışında sevişmeye her an hazırdırlar.
YAY BURCU CİNSEL YAŞAMI
Yaylar seksi bir eğlence olarak görmektedirler. Bazense sohbet etmek seksten daha iyi gelebilir. Yay burcunu sevişmeye ikna edebilmek için öncelikle iyi bir arkadaş olmak gerekir. Güvenini kazanmak gerekir. Değişik fantezilere açıktırlar. Maceralı ve egzotik ortamlarda sevilmeye bayılırlar. Tutkulu halleri ile partnerinin kendini dünyadaki en güzel kadın ya da erkek gibi hissetmesini sağlayabilir. Fakat yay burcu
çapkın olan yapısı göz önünde bulundurulduğunda kafasında sürekli başkalarıyla olmasına sebep olabilir.

OĞLAK BURCU CİNSEL YAŞAMI
Oğlak burcu sadece bir kadına tamamen güvendiyse ona yatağını açabilir. En başlarda çok soğuk ve mesafeli olabilir fakat güveni arttıkça ihtiraslı olur. Kadın sekste hakimiyetin partnerinde olmasından yanadır. Genellikle tek eşliliği tercih etmektedir. Güven olmazsa olmazıdır. Erkek ise oğlak kadınının aksine hakimiyetin tamamen kendisinde olmasından hoşlanır. Ciddi ve kendisinden yaşça büyük olan kadınlar tercihidir.
YENGEÇ BURCU CİNSEL YAŞAMI
Yengeç burcu her zaman bir adım geri durur. Cinsellikte de başlarda çekingendir. Fazla aktif değillerdir. Bu sebeple yatakta ne istediğini söylemekte zorlanırlar. Bu durum çok uyumlu olmadığı biriyle yatakta da mutlu olamayacağı anlamına geliyor. Yengeçlerin cinsel hayatı ancak evlendiğinde aktif olur. Evlendiği kişiye gerçekten güvenmiş olacak ve bağlılık duyacaktır. Buda beraberinde onu yatakta mutlu etmek için elinden geleni yapacağı anlamına gelir. Yengeçler yatakta aslan ve akrep burçları ile uyumludur. Yeni maceralara açık durumdadır. Gerçekten aşık ise bir yengeç , onunla cinselliği sonuna kadar yaşamak ister. Yatakta pek aktif olmadıklarından ipler karşı tarafın elindedir. Partnerine çok sadıktır , ay ışığında romantik bir gece geçirmek onun vazgeçilmezi olacaktır.

KOVA BURCU CİNSEL YAŞAMI
Özgürlükçü bir burç olan kova için seks özgürce yaşanması gerekmektedir. Hiçbir kısıtlama olmadan. Tek gecelik ilişkileri de tercih edebilir. Monotonluğu asla sevmez. Klasik pozisyonlar onu sıkar bunaltır. Yeniliklere açık olması partnerini fazlasıyla şaşırtabilir. Kafaca iyi anlaştıkları ve arkadaş oldukları kişilerle sevişmekten hoşlanırlar. Bazen utangaç yapıda olmaları, ilk adımı partnerlerinin atmasını gerektirebilir. Partnerinin gizemli ve zeki olması gerekir.
BALIK BURCU CİNSEL YAŞAMI
Romantik bir burçtur balık. Sevişebilmesi için aşık olmaya ihtiyaç duyarlar. Seks esnasında kesinlikle kaba ve sert hareketlerden hoşlanmaz. Partnerine karşı fazlasıyla itaatkardır. Onu mutlu edebilmek için elinden geleni yapacaktır. Bu burcun erkekleri çok sıkça aşık olurlar. Bu sebeple partnerleri sürekli değişir. Onun için yatakta hakimiyeti kadın ele almalıdır. Tutkuludur. Çok sevildiğini veya romantik kelimeler onu yatakta harekete geçirecek bir silahtır.

Estrogenolit

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.