BURÇLARA GÖRE SEVİŞME TAKTİKLERİ…

Estrogenolit Damla
Burcunuzun cinsel hayatınızı etkilediğini biliyor muydunuz! Sevişmeden daha fazla zevk almak için burçlara göre sevişme taktiklerimize göz atmalısınız. Sevgilinizi baştan çıkarmak için burcuna göre özel tekniikler deneseniz iyi olur, nelerden hoşlandığını hemen öğrenmelisiniz!

Koç burcuna göre sevişme tekniği

Koç: Fantezide güçlü olan koç burçları pratikte bazen zayıf olabilmektedir. Koçların fantezi dünyasına ayak uydurup ve onu yönlendirebilirsiniz.

Boğa burcuna göre sevişme tekniği

Boğa: Akrep burçları gibi cinselliğe düşkün olan boğa burcu , sevişme sonunda nasıldım diye sorabilir. Hazırlıklı olun.

İkizler burcuna göre sevişme tekniği

İkizler: Bu burç her seferinde ön sevişmeyi bilmeden hemen konuya girmeye çalışır. Bu yüzden ona acele etmemeyi öğretmelisiniz…

Yengeç burcuna göre sevişme tekniği

Yengeç: Romantik olan yengeç burçları sabaha kadar sadece ön sevişme yapabilme yeteneğine sahiptir. Bu burcu siz yönlendirmelisiniz.

Aslan burcuna göre sevişme tekniği

Aslan: Bu burçla sevişirken elinizi çabuk tutmanız gerekmektedir. Aslan burçları genellikle her şeyi oldu  bittiye getirebilirler.

Başak burcuna göre sevişme tekniği

Başak: Başaklar çok fazla çalıştıkları için sekse fazla zaman ayıramayabilirler. Onu rahatlatmanın yollarını denemelisiniz, mesela erotik masaj!

Terazi burcuna göre sevişme tekniği

Terazi: Bu burç gerçekten çok iyi sevişir. Bir kadını tatmin edebilecek güçtedir. Hem artistik hem de uzmanca bir stili vardır.

 Akrep burcuna göre sevişme tekniği

Akrep: Akrep burçları cinselliğe oldukça düşkündür. İyi öpüşüp  sevişirler. Bir kadının isteklerini en fazla akrep burcu anlayabilir.

Yay burcuna göre sevişme tekniği

Yay: Yay burçları biraz fazla heyecanlıdır ve seks esnasında bunu belli eder. Bir yay burcu sevgiliniz varsa sonuca odaklı çalışıp elinizi çabuk tutmalısınız.

Oğlak burcuna göre sevişme tekniği

Oğlak: Oğlakların bir çoğu seks konusunda bencil olabilirler. Fakat sabahları oldukça  romantik olabilirler. Kahvaltınızı ayağınıza kadar getirirler.

Kova burcuna göre sevişme tekniği

Kova: Kovaların asıl uzmanlığı oral sekstir. Yönlendirilmeyi severler. Bunun tadını çıkarın!

Balık burcuna göre sevişme tekniği

Balık: Sevişmede detaycı olan balık burçları, bedenine fazlasıyla hakimdir. Ayrıca güzel kokulara da bayılır.
Estrogenolit Damla

1 Comment

  1. polat şimşek

    Eşimle evlilik hayatımız çok iyi gidiyor olsa da cinsel yaşamda eksik yönleri vardı. bende ona sürpriz yaparak doğum gününde bayan azdırıcı tablet aldım ve kullandırdım. yarım saat kadar sonra etkisini gösterdi ve o da bana güzel bir hediye verdi. sağ olun arkadaşlar her konuda çok ilgilisiniz.

    Reply

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.