BURÇLAR VE CİNSEL HAYATLARI

Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap
BURÇLAR VE CİNSEL HAYATLARI
Koç Burcu: Seks de oldukça atılgan bir yapıya sahiptirler. Değişiklikleri seven bir burçtur. Rutin bir düzen var ise bir zaman sonra cinsel hayattan da zevk almamaya başlıyacaktır.
BOĞA Burcu: Cinselliğe ve erotizme doğuştan yatkındır. Dış görünüşünden hiç anlaşılmayacak kadar tutkulu, ihtiraslı ve aktif bir cinselliğe sahiptir.
İkizler Burcu: Değişken bir yapıya sahip olan İkizler, karşısındaki kişiye her beraber oluşlarında başka biriyle beraber oluyormuş hissi verir. Özel bir ilişkiye her zaman yansıtır
Yengeç Burcu: Cinsellik konusunda da geri planda kalarak karşısındaki kişiden emin olmak ister. Özellikle yoğun duygular içindeyken, cinsel anlamda da aktif bir hal alır.
Aslan Burcu: Aşk oyunlarında tam bir ustadır, Sevdiğini göstermekten, cinsel isteklerini sergilemekten hiç kaçınmaz, ama her zaman yöneten olmayı ister. Doğası gereği böyledir.
Başak Burcu: Başak diğer insalara oranla cinsellikte daha az aktiftir. Her şeyi düşünüp, planlayan ve analiz eden yapısı, cinsellikte hızdan, anilikten hoşlanmaz. Cinselliğin tadını çıkartır.
Terazi Burcu: Terazi burcu, aşk tanrıçası olarak bilinen Venüs gezegeni tarafından yönetilmektedir. Bu nedenle hem aşka hem de cinselliğe yatkın bir burçtur.
Akrep Burcu: Duygusal olarak aktif bir yaşam sürdüğü için, aktif bir cinsel yaşamın da kapılarını rahatlıkla açar. Kendi çekim güçlerinin farkındalıklarındadır.
Yay Burcu: Farklı deneyimlerde, farklı insanlarda farklı çekicilikler bulur ve uyarılır. Aşırı duygusal olmadığı için, cinsel yaşantı onu farklı ufuklara taşıyan bir burçtur.
Oğlak Burcu: Cinsel hayatlarında da bir düzene ve rutine ihtiyaç duyarlar. Programlı bir cinsel hayat, kendini daha iyi hissetmesine neden olur. Ne kadar tutkulu olursa olsun, her zaman bir düzeni mevcuttur.
Kova Burcu: Özgürlüğüne ve yeniliklere düşkünlüğü cinsel alanda da tek bir eşe bağlanmasını mümkün kılmaz. Bağımsızlığına olan düşkünlüğü kendisini özgür kılar.
Balık Burcu: Cinsellik de duygusallığın başka bir boyutudur. Önsezileri kuvvetli olduğu için kimin tarafından isteneceği yada reddedileceğini sezer ve ona göre davranır.
Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.