Birleşme Pozisyonları

Estrogenolit Hap

Pozisyon 1: Misyoner
Misyoner ilişki pozisyonunu isim olarak hepimiz bilmesekte aslında çoğumuz biliyoruz. Eğer isim olarak tam ne anlama geldiğini bilmiyorsanız kısaca ondan da bahsedelim.
Misyoner pozisyon: Bu pozisyon cinsel ilişki esnasında en fazla kullanılan ve en çok tercih edilen bir pozisyondur Nedeni ise kadına düşen hiç bir görev yoktur. Yani kadın iki bacağını da sağa ve sola açarak erkeğin içine girmesine izin verir. Bu pozisyonda birlikteliği canlı tutmak tamamen erkeğin performansına ve dayanıklılığına bağlı. Her kadın, bu pozisyonun rahatlığından ve penisin tam olarak içeri girmesinden dolayı daha fazla tercih edilmesine neden oluyor.Misyoner pozisyonda hamile kalma olasılığının daha yüksek olduğunu da belirtelim.
Ancak burada kadının daha fazla zevk almasını sağlamak amacıyla küçük bir değişiklik yapabilirsiniz. Uzmanlar misyoner pozisyonundayken kadın rahat edebileceği bir yastığı belin altına koyarak ilişkiye girdiğinde klitoris daha fazla uyarıldığı için bu yöntemde orgazm olma ihtimalinin arttığının altını çiziyor.

Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap

Pozisyon 2: Köpek duruşu
Köpek pozisyonunun bu şekilde isimlendirilmesinin en büyük nedeni kadının bulunduğu şekil yüzünden. Kadın emekler gibi durduğunda aynı köpeği andırıyor. Ancak bu duruşta kadının klitorisi hiçbir şekilde uyarılmıyor yalnızca erkek içeri girip çıkıyordur. Bunu kadın kendi lehine kolaylıkla çevirebilir. Şöyle ki: Kadın yüz üstü yatağa yatar ve kalçasını biraz yukarı doğru kaldırarak bu şekilde erkeğin vajinaya girmesine izin verir. Kadın isterse elini alttan uzataran kendi klitorisini de uyarabilir ya da kadının klitorisi yatağa temas edecek ve tahrik olmasını da sağlayabilir.
Pozisyon 3: Üste çıkma
Diğer pozisyonlara göre kadının hakim olduğu bir pozisyodur. Kadının üstte olduğu bu pozisyonu şekil olarak şöyle ifade edebiliriz. http://kadininkitabi.com
Erkek sırt üstü yatağa uzanır ve kadın da onun üzerine oturarak birleşme sağlanır. Kadının yüzü erkeğin ayaklarına bakar. Hareketler, ritim ve hız tamamen kadının kendi elinde. Her şey kadından sorulur. Erkek bu pozisyonda kadının klitorisini eliyle uyarabilir, göğüslerine dokunabilir.

Estrogenolit Hap
.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.