BALIK BURCUNU YATAKTA ETKİLEMENİN YOLU

Estrogenolit Parfüm

Hayalci ve fantastik Balıklar için yapabileceğiniz en önemli şey, onları tamamen yaşadıkları dünyadan koparabilecek kabiliyete, duygulara ve sözlere sahip olabilmektir. Eğer, onları günlük yaşamın duygularından koparıp, bir üst duygulara taşıyabiliyorsanız, yarattığınız dünyada mutluluk sizi bekliyor demektir.

Şair ruhlu Balık erkeği, kendisi gibi romantik ve ilişkiye kendini adayan bir partner arar. Sekste uyum içinde olduğu bir kadından asla vazgeçmeyen Balık erkeğinin, yatakta ilgisini çekmek için pek çaba harcamanıza gerek yok. Çünkü kendisi zaten karşısındaki kişiyi mutlu etmek için her şeyi yapacaktır. Kendinden çok partnerinin tatmin olmasını önemseyen bu erkeği, sekse hazır hale getirmek için romantizm dolu bir gece yeterlidir.

Estrogenolit Damla

Hassas ve duygusal Balık kadını için de sezgiler ön plandadır. Kendisi belki bu kadar hassas yapıda olduğu için beğendiği erkek tipleri güçlü, kuvvetli, iri yapılı; onları koruyup kollayacak tarzda kişilerdir. Ona bu güveni verdiğiniz ve ona karşı tatlı dilli olduğunuz takdirde sizi seve seve kabul edecektir. Cinsel hayatı da hayal dünyası gibi renkli olan bu kadını tatmin etmek için romantik yatak oyunlarına başvurabilirsiniz.

Acısını çekmediğiniz bir şeye hiç teslim olmadınız…

Ayakları Balık burcu için en hassas, uyarmak için harekete geçeceğinizde ise ilk noktayı oluşturan bölgesidir. Ayağın farklı her bölgesinin vücudun başka noktalarını temsil ettiği söylenir. Balık burcunu harekete geçirmeyi planlıyorsanız bu bilgiyi göz önünde bulundurun. Ayak bölgesine yapacağınız her ince hareketle onu tamamıyla ele geçirebilirsiniz.

Küçük bir masajla başlamaya ne dersiniz? Onu harekete geçirecek güzel bir ortam hazırlayın. Bir suyun içine güzel kokularla desteklediğiniz rahatlatıcı jellerden ekleyin. Ayak parmaklarının her birine özenerek hareket edin. Parmaklarınızı ve parmak uçlarınızı etkin bir şekilde kullanarak hareket etmeniz oldukça önemli bir nokta. Parmak aralarına yapacağınız her bir hareket Balık burcuna uyarıcı bir etki yapacaktır, unutmayın!

https://i.hizliresim.com/aGPgzd.jpg
 

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.