Estrogenolit Hap

Cinsel ilişkinin fiziksel amacı, cinsel gerilimin ve cinsel dürtülerin boşalmasını öngören orgazma ulaşmaktır. Bunun için cinsel istek ve uyarıların doruğa ulaşması gerekir.
Cinsel uyarının doruğa ulaşabilmesi ise ancak, ilişki başlamadan önce ön sevişme dediğimiz bir nevi aşk oyunları ile mümkündür. Aşk oyunları, birçok değişik dokunma, okşama ve öpme ile cinsel istek ve uyarıların şiddetinin de artmasına neden olur. İnsanda ellerin duyarlılığına yakın olan dudakların duyarlılığı öpüşmede, dolayısıyla ön sevişmede çok önemlidir. Sarılma ile insan eşinin bedeninin hissetmeye başlar.
Sihirli dokunuşlar
Cinsel istek uyandığında, cinsel olmayan bölgeler ile duyarlı bölge haline dönüşür. Cinsel sorunların tedavisinde seksologların cinsel organ dışında bütün bedeni adeta cinsellik organı halinde algılar duruma getiren egzersizleri yaptırmaları bunun en önemli kanıtıdır. Göğüs, kalça ve kasık gibi yerlere dokunulması uyarımı çoğaltır. Uyarım sonucu kadında ve birçok erkekte göğüs uçları sertleşip irileşir.

Estrogenolit Damla ve Estrogenolit Hap

Kadında göğüs daha dolgun ve sert bir hal alır. Hem erkek hem de kadında nabız ve tansiyon yükselir, solunum hızlanır. Kadın ön sevişme dediğimiz bu aşamada hiçbir zaman pasif kalmamalı, hareketliliğin yalnız erkeklere özgü bir durum olduğunu düşünmemelidir. Kadın da erkeği okşamaktan kaçınmamalıdır. Her dokunuş bir yaklaşımdır aslında. Önemli olan nasıl dokunacağınızı bilmenizdir. Mesela partnerinizin vücudunuzun herhangi bir yerlerine küçük öpücükler kondursa etkilenmez misiniz ?

Cinsel hazzı artırmaya yönelik yapılan ‘ dokunma, okşama, iltifat etme, küçük mesajlarla kadına güzel ve değerli olduğunu, arzulandığını hissettirme, ona alıcı gözle bakma’ erkeğin kadını sekse hazırlaması için gereklidir. Cinsel yaşamda hazırlık süreci, tahrik olma, uyarım süreci, odaklanma, boşalma ve orgazm özellikle kadınlar için erkeklere nazaran çok
daha uzun bir süreç olduğundan, seks yapmaya geçilmeden önce diğer bir değişle, kuvvetli bir arzu belirinceye kadar dokunmalara daha çok yer verilmesi gerekiyor

Ön sevişme minik aşk oyunları cinsel birleşmenin olmazsa olmazıdır..!

Estrogenolit Hap

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.